Anneler Günü için Tefal’den video

Annekaz
7 Mayıs 2014
Yorum Yok

Tefal, tüm kahraman annelere ithafen bu anneler gününde özel bir video hazırladı. Evlerin vazgeçilmezi Tefal ürünlerini kullanarak çocuklarının en zor anında yardımına koşan anneleri anlatan bu video kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

NE VARSA SENDE VAR ANNEM!

TEFAL,  TÜM KAHRAMAN ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYOR

Tefal, tüm kahraman annelere ithafen bu anneler gününde özel bir video hazırladı. Evlerin vazgeçilmezi Tefal ürünlerini kullanarak çocuklarının en zor anında yardımına koşan anneleri anlatan bu video kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Tefal Ceramic Control tava, Tefal Ultimate Anticalc ütü, Tefal ActivFlow blender kullanan anneler çocuklarının zor anlarında evinin yardımcısı Tefal ürünleri ile çocuklarının yardımına koşuyor. Sosyal medyada beğeni toplayarak hızla yayılan video Tefal’in her ihtiyacımızda hep yanımızda olan annelere özel bir hediyesi…

Tefal, Anneler Günü’nde, hayatı kolaylaştıran ev aletleri ile zamanını çocuklarıyla geçirmek isteyen annelerin gönlünü fethediyor. Üstelik bu özel günde, annesini şımartmak isteyenler anneler gününe özel Tefal kampanyalarından yararlanabiliyor. İşleri Tefal yaparken zamanınız da size kalıyor, böylece paylaştığınız güzel anlar çoğalıyor.

Tüm Kahraman Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Videoya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://www.izlesene.com/video/kahraman-anneler/7389960

Bunu da seversin  Betüşle anneler günü toplantımız
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim