Tefal Çoklu Pişirici

Annekaz
9 Kasım 2015
Yorum Yok

Elektrikli pişiriciler son dönem mutfaklarının gözdesi. Türkiye’de tefal actifry ile başlayan bir akım olduğu kesin. Elektrikli pişiriciler hem daha az yağlı hem de daha pratik yemek pişirmenin yollarından birisi. Tefal bu konu da her zaman yenilikleri Türk hanımları ile tanıştırıyor. Tefal Çoklu Pişirici’de Tefal’ın en son harikalarından birisi.

45 ayrı pişirme programı ile Tefal Çoklu Pişirici, çorbadan tatlıya, pilavdan yoğurda, krem peynir ve hatta bebek mamasına kadar birbirinden farklı birçok lezzeti sofralara taşıyor.

Tefal Çoklu Pişirici’nin en büyük özelliği “güveç” şeklindeki haznesi. Etkili dairesel ısı aktarımı, dengeli ve homojen pişirim sağlıyor. Böylece hem mükemmel lezzete ulaşmak daha kolay oluyor hem de geleneksel tatlar sofralardan eksik olmuyor.

Tefal-Güveç-Hazneli-Çoklu-Pişirici-1

Pencereli kapak ile yemekleri pişirirken görmek, pişirim zamanını ve süreyi tek tuşla ayaklamak da mümkün.DIY chef (kendin yap) programı ile de en sevilen yemeklerin tarifleri kaydedilebiliyor.Çoklu pişiriciye, buhar sepeti, pilav kaşığı, çorba kaşığı, ölçü kabı ve tarif kitabı da eşlik ediyor.

Mutfağında pratik ama lezzeti ön planda tutanların vazgeçilmezi olmaya aday Tefal Güveç Hazneli Çoklu Pişirici 549,9 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Bunu da seversin  Elma şekeri-2
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim