Anneler Günü’ne özel masal etkinliği

Annekaz
7 Mayıs 2014
Yorum Yok
Akatlar Kids Nook Masal Akademi’de, Fransız masal anlatıcısı Judith Liberman tarafından 11 Mayıs  Pazar günü annelere özel  tüm gün sürecek masal atölyesi gerçekleştiriyor!

Masalların çocuklar üzerindeki etkisi, çocuklara masal anlatmanın püf noktaları, oyunlar eşliğinde çocuklara masal anlattırma teknikleri ve pratik yöntemler ile sizlerde bu büyülü dünyanın kapısını aralamak istiyorsanız bu haftasonu Kids Nook Masal Akademi de yerinizi ayırtmalısınız!

Pazar günü saat 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve katılımın sınırlı sayıda kalacağı annelere özel bu özel atölye çalışmasına katılım ücreti ise 200 tl!

KIDS NOOK MASAL AKADEMİ’DE ANNELER İÇİN

ÇOK ÖZEL BİR ETKİNLİK:

Judith Lieberman ile Masal Anlatıcılığı Atölyesi!!!

Akatlar Kids Nook Masal Akademi’de, Fransız masal anlatıcısı Judith Liberman tarafından 11 Mayıs  Pazar günü annelere özel  tüm gün sürecek masal atölyesi gerçekleştiriyor!Masalların çocuklar üzerindeki etkisi, çocuklara masal anlatmanın püf noktaları, oyunlar eşliğinde çocuklara masal anlattırma teknikleri ve pratik yöntemler ile sizlerde bu büyülü dünyanın kapısını aralamak istiyorsanız bu haftasonu Kids Nook Masal Akademi de yerinizi ayırtmalısınız! Pazar günü saat 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve katılımın sınırlı sayıda kalacağı annelere özel bu özel atölye çalışmasına katılım ücreti ise 200 tl!

Fransa’da çocukluk döneminde gecelerini ateş başında; masal anlatarak, şarkı söyleyerek ve müzik çalarak sürdüren ve 14 yaşındayken, Fransa’da ünlü bir masalcı ile ilk masal anlatma eğitimina başlayan Judith Liberman, aldığı tiyatro eğitimi  üzerine Paris’te Masalcılık konservatuarını bitirdi. Kendi masal yolculuğunda 11 sene önce Türkiye’ye gelen ve akıcı Türkçesi ile masallarını anlatmaya devam eden Judith Liberman, son 1 yıldır Kids Nook Masal Akademi’de de büyüklere masal anlatıyor.

Fransız hikaye anlatıcısı Judith Lieberman, bu kez Akatlar Kids Nook Çocuk Kitabevi ve Masal Akademi de annelere özel bir masal atölyesi düzenliyor. Masalların çocuklar üzerindeki etkisi, çocuklara masal anlatmanın püf noktaları, oyunlar eşliğinde çocuklara masal anlattırma teknikleri ve pratik yöntemler ile sizlerde bu büyülü dünyanın kapısını aralamak istiyorsanız bu haftasonu Kids Nook Masal Akademi de yerinizi ayırtmalısınız.

Bunu da seversin  Profilo Bulaşık Makinesini denemek bedava

AKATLAR KIDS NOOK –ANNELERE ÖZEL MASAL ANLATMA ATÖLYESİ

Tarih: 11 Mayıs  Pazar

Saat: 10:00-17:00

Dil: Türkçe

Yaş: Anneler

Ücret: 200 TL

Kids Nook’un tüm özel etkinliklerini Facebook sayfası ve İnstagram sayfalarından takip edebilir ya da  0 212 324 07 06’ nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Ayşen Başaran Çetin

İletişimevi Danışmanlık

Tel:      0212 279 53 22 GSM: 0 532 742 48 78 [email protected]

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim