Ücretsiz masal dinle

Annekaz
4 Şubat 2011
4 Yorum

Belki biliyorsunuz belki de bilmiyorsunuz ama Türk Telekom Masal servisi 444 11 66 yıl sonuna kadar ücretsiz, içinde yüz ayrı masal bulunan servis özellikle sömestir tatilinde çocukların ilgilisi oldukça çekiyor, tabi ücretsiz olması nedeniyle de anneler babalar tercih ediyor.

Telekom’un ücretsiz konuşma fırsatları bu sene çok işimize yaradı,  gerçi şu sınırsız internet kullanıcıları ve eski aboneler için ortalıkta pek olumlu şeyler yok. E nazından çocuklar teselli buluyor diyelim ve daha fazla konuyu deşmeyelim :)

Bunu da seversin  Okul kıyafeti sorunu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Umut dedi ki:

  Telefonların sağlığa zararlı olduğunu işin içine katarsak bu masal işi pek de sağlıklı gelmedi bana. Bedava diye dinletenler tekrar düşünmeli. Ayrıca masalı kendim okumayı tercih ederim hem bedava hem de sevgi dolu bir iletişim şekli.

 2. Anne Kaz dedi ki:

  Zararlı demişken ceplerden ggeçerli değil sadece ev telefonlarından ücretsiz..

 3. Büşra dedi ki:

  telekomum sitesinde ücretsiz olduğuyla ilgili bir bilgi göremedim. telekomla ilgili herşeye şüpheyle yaklaşıyorum kandırmacalarla dolu duyurular var çünkü.

 4. yasemin dedi ki:

  ya bunla ne ilişkisi var be bıktım artık türk telekomdan reklamlarada çıkıyo

  fıttırdım yani

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim