Duşakabin Temizliği – Ersağ Banyo temizleyicisi

Annekaz
27 Nisan 2014
Yorum Yok

Banyo ve Duş kabini temizliği gerçekten zor sabun artıkları kirler hele o kireçli suların bıraktığı lekeler ovalamakla bitmez. O kadar ovalamaya değse bari kolumuz kopuyor sonraki banyoda  bir daha aynı eziyet halbuki sadece sprey temizleyici ile duş kabini kolayca yapılabilir.

Banyodan kireç lekelerini çıkarmak için size bir önerim var.  Ersağ Banyo WC temizleyici aslında tam duşakabin temizliği için için yapılmış bir deterjan. Ovalamaya kol yormaya gerek yok sprey şişesine doldurun sıkın bekleyin ve mikrofiber bezle silin ama öyle reklamlarda olduğu gibi yalandan değil gerçekten tertemiz oluyor kirecin sabun lekesinin izi bile kalmadan temizleniyor. Duşakabin temizliği için değil sadece ayrıca pimapen temizliği içinde gerçekten çok uygun bir ürün.

Fotoğrafta gördüğünüz benim duş kabinim. Yapı ve desen olarak çok kiri belli eden bir camı yok ama yine dekireçleri görebilirsiniz sadece Ersağ Banyo temizleyicisi sıkıp mikrofiber bezle sildim ve kuruladım. ersağ-duşakabin1

Bu kadar güzel banyo ve duşakabin temizleyicisini bir de komşumun banyosunda denedik. O zaten uzun süredir Ersağ Banyo temizleyicisi kullanıyor bir süre temizleyicisiz kalınca duşakabini bu hale gelmiş..Duşakabin temizleyicisi arayanlara duyurulur..

banyo-ersağ1

Ersağ ürünleri arasında en çok satılan ürünün fiyatı 18 liradır, indirimli, satın almak için üye olabilir evden satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Ersağ üyelik forumu 

Bunu da seversin  Çiğ tavuk yıkanır mı? Bir kaç temizlik miti..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim