En güzel Anneler Günü Hediyesi

Annekaz
28 Nisan 2014
Yorum Yok

Belkide o özel günler arasında en önemli gün Anneler Günü. Anneler günü bir gün değil her gündür klasiklerine hiç girmeyelim, bizim kahrımızı annemizden başka kimse çekmez, annelerimizi ister istemez kırıyor farkında olmadan belki üzüyoruz Anneler Günü işte bunun için güzel bir gün onu hiç kırmadan her şeye özen göstererek geçireceğimiz bir gün..

anneler-günü

Anneler Günü’nde anneler çok belli etmezler ama  ufak da olsa bir jest belki bir Anneler günü hediyesi  beklerler.  Bir anneyi mutlu etmek için illa maddi değeri büyük olan hediyeler almak zorunda değilsiniz, annenize kocaman bir sarılma  onu şaşırtacak bir şiir bile inanın çok hoşuna gidecektir zaten anneleri küçük şeyler her zaman mutlu eder,  mesela sabah anneniz uyanmadan bir kahvaltı hazırlamak için ekstra para harcama yapmaya gerek yoktur, bir de masaya bir çiçek koyarsanız ya da tabağının üzerine şöyle bir not bırakırsanız  ‘Canım annem iyi ki benim annemsin’  Anneniz kocaman bir gülümseme ve sıcacık kollarıyla sizi sarıp sarmalayacaktır.

Hayatın akışı içerisinde bazen kendimizi bile unuturken sevdiğimiz insanları ihmal edebiliyoruz sadece annelerimizi değil sevdiğimiz insanlar da hayat denen azgın nehir içinde yanımızdan akıp gidiyor Annelerimiz hayattayken onların kıymetini bilmek gerek Anneler Günü annenize seni çok seviyorum anneciğim demek için bir şansınız daha var… bu şansı iyi kullanın. Anneler Gününüz kutlu olsun…

Bunu da seversin  Ali Kuşçu GökBilim merkezi'ni gezdik
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim