Annelerin hayatını kolaylaştıracak icadlar

Annekaz
2 Mayıs 2017
Yorum Yok

Anne bebek yaşamını kolaylaştıracak ürünler o kadar çok ki ve her gün yenisi piyasaya sürülüyor. Bazıları gerçekten çok iyi fikir anneler bebekleri doğmadan alıyor ama bazıları hem çok uçuk hem de kullanması çok zor.

Bu yazıda annelerin hem ihtiyacı olacak hem de boşuna para vermesini engelleyecek bir kaç alete yer verdim,  hamileyseniz ve bir alışveriş listesi hazırlıyorsanız mutlaka annelerin tecrübelerini dinleyin sadece bir kaç kere kullanılacak malzemeler için dünyanın parasını vermeyin. Hatta mümkünse bebek eşyası satan ikinci el internet mağazalarını mutlaka gezin.

Bebeğiniz için paraya kıyacağınız  şeyler

Bebek arabası çok uç fiyatları olsa da  çok ucuz ve kalitesizlere gitmeyin iyi bilindik bir marka ve ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yapın çok hantal çok parçalı zor açılıp kapanan çok ağır bebek arabalarından uzak durun.

Baston puset özellikle minik geziler için çok ideal ikinci ellere bakın :)

Bebek otomobil koltuğu sağlam ikinci ellere bakabilirsiniz ama çok önemli bir detay olduğunu hatırlatmalıyım bebeğiniz kaç  aylık ve kaç yaşına kadar kullanacaksınız sertlik kullanım kolaylığı ve güvenlik sertifikaları hepsi önemli

Diğer anne bebek alışveriş ve yeni çıkan şeyler için galerime göz atabilirsiniz..

Bunu da seversin  Yüz boyama etkinlikleri ve fotogaleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim