Tutumlu Annelerin alış veriş sitesi

Annekaz
7 Nisan 2015
2 Yorum

Eve yeni bir bebek gelecekse önce sevinir sonra düşünmeye başlarız, odası doğum hazırlıkları, bebeğin ihtiyaçları derken ortaya oldukça yüksek rakamlar çıkabiliyor.

Çocuklar gerçekten çok hızlı büyüyorlar dünyanın parasını verip aldığınız mama sandalyesi, bebek beşiği, ya da bebek arabası  bir bakmışsınız artık bebeğinize uygun değil ne yapacaksınız?  Kaldırıp bir köşeye atabilirsiniz, hiç kimsenin işine yaramadan yıllarca çürümeye terk eder sonra da çöpe gider, ya da Tutumlu Anne’ye bebek ürünlerinizi ekleyeceksiniz  hem siz kazanacaksınız hem de yeni anne olacak birisine destek olacaksınız, nasıl mı?

Tutumluanne.com daha çok ikinci el bebek eşyalarının satıldığı bir platform, tabi ki bir annenin fikri. İkinci el bebek eşyasını ya da daha hiç kullanmaya fırsatı bile bulamadığınız eşyaları satabileceğiniz ya da bebeğiniz için iyi durumda ikinci el eşyalar alabileceğiniz güvenli bir site.

Eğitici oyuncaklar, bebek odaları, kıyafetler, yoğurt makineleri, akülü arabalar, bebek taşıma çantaları biberon ısıtıcılar,termoslar bebeklerle, çocuklarla ilgili aklınıza ne gelirse hepsi bu sitede var. Keşke benim çocuklarım da küçükken böyle bir site olsaydı erkek bebek ürünlerini satar kız bebek ürünleri alırdım,  kızlar abilerinin mavi bisikletlerini bebek arabalarını kullanmak zorunda kalmazlardı :) Şimdiki anneler çok şanslı diye sık sık boşuna demiyorum.

Evin ekonomisini bebeğinin sağlıklı gelişimini ve tabi ki kendi rahatını düşünen anneler eminim tutumlu anne de kendilerine göre bir şeyler bulacak, hatta bebeklerinin artık onlara uygun olmayan eşyalarını oyuncaklarını satarak evlerine katkıda bulunabileceklerdir.. Anne olmak böyle bir şey işte..

manset-tutumlu-anne

Bunu da seversin  Hamilelik ve Annelik Hakkında Tüm Sorularınızın Cevapları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. emine kanak dedi ki:

    harika bir site bu fikre de bayıldım

  2. Senem dedi ki:

    çok güzel bir fikir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim