Aradığınız her çeşit takının adresi: Mortakı

Annekaz
26 Ocak 2013
Yorum Yok

mortaki-haberici banner Süslenmeyi seven kadınların olmazsa olmazlarındandır takı. Çoğu zaman aradıklarını bulamamaktan yakınırlar. Bu noktada devreye mortaki.com giriyor. Takı satımının yapıldığı bu sitede aradığınız her çeşit takıyı bulmanız çok kolay. İstediğiniz takıyı bulamazsanız,

istediğiniz takının tasarımını belirtip sipariş verebilirsiniz. Kolyeler kıyafetleri tamamlama da en büyük yardımcılardan. Tarzınızı ortaya koymak için kolyeleri tek başına da kullanabilirsiniz ya da bilezik, yüzük, küpe tam bir takım oluşturabilirsiniz. Taşlı takıları seven kadınların şıklığına şıklık katacak birçok tasarım bulunmakta. Takılar genellikle gümüş, bronz, taşlı olarak kategorize edilmiş.

Neden Mor Takı derseniz birçok cevabımız var. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, %100 müşteri memnuniyeti, size özel hediye paketi, para iade garantisi, 7/24 müşteri hizmetleri, kolay ödeme fırsatları, aynı gün teslimat gibi hizmetleri sunmakta.

Takı dışında altın kolye, pırlanta ve gümüş yüzük çeşitlerinide gene Mortaki’da bulabilirsiniz.Şık kadınların tercihlerine yönelik takılardan bahsedecek olursak, prenses kesim tektaş yüzükler dikkati çekiyor. Mercan kolyeler de gene oldukça şık tasarımlarıyla kadınlarda zarafeti yansıtacak türden. İş kadınlarının daha çok tercih ettiği broşlar tüm ışıltısıyla envai çeşit modelleriyle karşımızda. Broşlar genelde zenginliği ve asaleti temsil eder. Bu temsili yeti sağlayacak broşlar olduğu gibi gençlere hitap edecek tavus kuşu, yusufçuk, zümrüdü anka kuşu gibi broşlarda güzel duracak hayvan figürlerinin olduğu tasarımlarda var.

Yine iş kadınlarının tercih ettiği kol düğmelerinde de çeşitlilik söz konusu. Klasik  tasarımların yanı sıra Atatürk ve Osmanlı figürlerinin olduğu kol düğmeleri ilgi çekici. Çiçek böcek seven kadınlar da bu konuda unutulmamış.

Gençlere yönelik burçlu kolye tasarımları da gayet güzel. Pegasus ve melekli küpeler tam gençlere göre.

Bunu da seversin  Ombre kum boncuk kolye
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim