Arçelik Buzdolabı reklamı

Annekaz
28 Haziran 2010
6 Yorum
Televizyon reklamlarında Kadınların popolarını göğüslerini görmekten,  inleyerek çikolata yemelerini izlemekten  ya da hizmetçi hallerinden  o kadar bunalmıştık ki bu reklam ilaç gibi geldi adını bile şurada anmak istemediğim midemi bulandıran utandıran reklamlara tepkim o kadar çok ki inanın reklam olmasın diye yazmıyorum :)
Arçelik geniş buzdolabı reklamını çok sevdik işte budur ya Türk kadını budur yemesini yedirmesini sever misafiri ikramı çocukların ağzına sarma tıkıştırmasına bayılır bunu da aşkla yapar. Bravo diyorum. Biz Türk kadınları olarak en azından bizim ahali Arçelik firmasını alkışlıyoruz 
Bunu da seversin  Karpuz süsleme- Video
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. karabidikim dedi ki:

  ay evet bizde eşimle her izlediğimizde harika reklam diye olumlu eleştiri yapıyoruz.Safiye sultanıda(kloepatra gibi kadınım diye söylüyorya çok tatlı) akasya durağından çok seviyoruz.

 2. Çiğdem dedi ki:

  sana katılmamak elde değil ,alkışlar arçelik için :)
  En saçma sapan üründe bile kadını kullanıyor olmaları artık benimde miğdemi bulandırıyor,olmaz bu kadar diyor insan.

 3. Deniz dedi ki:

  Haklısın bi yandan. Ama ben de gerçek hayatta bu itiştire kakıştıra yedirmeye çalışan kadınları görmekten sıkıldım galiba. Kadına şampiyonluk olarak verdikleri geniş bir buzdolabı. Geniş aile için pişirsin dursun. Kendi de genişlesin, tek amacı yemek yedirmek olsun…

 4. sibel dedi ki:

  Kesinlikle reklam sektörü sapıtmış durumda.Sanki reklam ahlak dışı çekilince ürün daha çok satacak.Atatürk'ün canlandırıldığı,tüylerimizi ürperten kaliteli reklamları yayından kaldırıyorlar,bu ahlaksız reklamlara kimsenin bişey dediği yok.
  Ayrıca o malum çikolata reklamına ben de çok tepkiliyim.Gerçekten mide bulandırıcı.

 5. annemineli dedi ki:

  Bende katılıyorum,paylaşıma teşekkürlerrr.Sevgilerrrrr…

 6. Hadiye dedi ki:

  Anne kaz,

  Sana katılıyorum ve bende alkışlıyorum Arçeliği.

  Sevgiler*

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.