Bloggerlar reklamlarla para kazanacak

Annekaz
25 Aralık 2009
Yorum Yok
Her blogcunun hayalidir blogundan para kazanmak, üstelik blogu için çok çalışıyor saatlerini harcıyor yazı fotoğraf tarif el işleri hazırlayıp alın terini döküyorsa bu haklı bir beklentiye dönüşür.
Aslında kazanç elde edememek yukarıda saydığım yazarlar için büyük sıkıntı ve haksızlık. Ülkenin ekonomik durumu malum..Bu haberi yazarken temkinli yaklaşmaya çalışıyorum benzer girişimler reklam verenler tarafından çok ilgi görmemişti ama şimdi durum çok farklı  ülkemizde yaklaşık 16 milyon internet kullanıcısı var, online alışveriş ve kampanyalar çoğaldı pazarlama teknikleri 140 karaktere sığar duruma geldi. Yani şimdi tam zamanı hala gelişen çoğalan internet kullanıcısının dikkati sitelerde bloglarda..Bu dikkati paraya çevirmek isteyen Bloggerv şimdi blogcuların hizmetinde. İlk kampanyaları başlamış bile Bonus Card bloggerlara bu vasıta ile reklam veriyor. Bana Penti’deb bir mesaj geldi sanıyorum o da bir kaç gün içerisinde bloglara reklam için girişimlerde bulunacak. 
Daha her şey çok yeni kazanılır mı? ne kadar kazanılır? ajans ve reklamcıların ilgisi ne olur izleyip bekleyip göreceğiz. Sizler sitenizi bu taze oluşuma kaydettirin yelpazeleri ne kadar geniş olursa o kadar güçlü olurlar..
Bunu da seversin  Kağıtta Tost
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim