Artan sürten yünlerden kapı süsü

Annekaz
9 Nisan 2008
2 Yorum

Çok az bir maliyetle de aksesuar yapımına kanıttır herhalde bu konu.Eski yün ve parça danteller hatta dal budaklar kurdeleler boncuklar vs vs kulanarak harika bir kapı süs koleksiyonu oluşturmuş Katie Runnels ablamız.Sizde yapabilirsiniz.Sayfasını çok fazla gezemedim ama ben bunu nasıl yapardım diye düşündüm ve ; kalın bir kartonu yuvarlak şekilde keser üzerine muntazam elyaf silikon koyar ve bezlerle sarardım yassı bir simit formuna sokar ip ve diğer malzemelerle kapatır süslerdim gerisi zaten size kalmış buraya bendeki eski bir kaç fotoğrafını ekledim burası ise flickr sayfası..
Bunu da seversin  Estetik Tekli Koltuk Tasarımları ile Göz Alıcı Şıklığa Yer Açın
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. bahçeserüvenlerim dedi ki:

    bunu yapmak için özel şeyler var adını bilmiyorum galiba makarna. istanbul da tahtakalede satılıyor. iyiki doğdun bebek kapı süsleri varya onlardan. hatta uzun uzun süngerimsi bi yaıda çocuklar bununla suya giriyorlar. batmamak için.
    yazdıklarımı okuyunca ben bile bir şey anlamadım umarım siz anlamışsınızdır.
    elimde var fotografını çekebilirim sizin için

  2. Anne Kaz dedi ki:

    aklıma gelmedi değil ama farklı kalınlıkları var dikkat edersen tabiki makarna da olur geçen seneki tatilden kalma evde var biliyorum dediğini yapılabilir.. =)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim