Eski danteller ve dekorasyon

Annekaz
5 Eylül 2017
Yorum Yok

Eski danteller nasıl değerlendirilir? Annelerden ya da diğer aile büyüklerinden klan danteller sandıklarda çürümeye terk edilir dantel kullanmak pek kolay değilir üstelik şimdi modern ev dekorasyonlarında yeri de  yok ama biraz sihirle eski danteller eşsiz birer aksesuara dönüşüyor.

ESKİ DANTELLER VE DEKORASYON

Eski dantelleri en çok çerçeve içinde değerlendiriyorlar bu yöntemle hem kirlenmiyor hem de duvarda bir kaç dantelle daha uyum içinde zarif bir şekilde kullanılıyor. Hatta danteli ören kişinin bir fotoğrafı ya da bir kaç minik eşyası varsa canlı bir hatıra olarak duvarda durabilir.

Dantelleri değerlendirmenin diğer bir yolu ise çılgın perdeler evet değişik değişik danteller bir araya getirilir ve harika hem çılgın hem otantik bir perdeniz olur.

Eski dantellerle yapacaklarınız sizin hayal gücünüz ile sınırlı biraz fikir olması için size pinterest den harika fikirler getirdim. Runnerlar, peçeteler, çerçeveler ve daha neler neler.. buyrun galeriye..

Bunu da seversin  Dekoratif ağaç top nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim