Ayın mimi uygulaması ve cheese kek lolipopları

Annekaz
28 Nisan 2008
1 Yorum

Yabancı blogları takip ettiğim malum fakat sadece craft değil yemek bloglarınıda takip ediyorum..İlginç bir sunum yada tarif dikkatimi çekerse burada seve seve yayınlıyorum fakat son günlerde bloglarda bir cheese cake lolipop çılgınlığıdır gidiyor….

Nerden nasıl başladığını bilmiyorum ama aynı tarifin yorumlamaları çıktı karşıma 1 2 3 derken dikkat çekici oldu işin aslı şuymuş bizim mimler gibi ayın aktivitesi olarak bir konu ortaya atlıyor ve herkes kendince yorumlayıp uyguluyor en güzel şekilde fotoğrafını çekip olayın içinde rol alıyor. Hatta şöyle bir cümle dikkatimi çekti ‘ Ben aşcıyım diyen bunu yapar’ Aslında oldukça yararlı mimlerden daha üretici bizde de şöyle denebilir..”Bu ayın aktivitesi patik hadi bakalım hanımlar gösterin marifetinizi..” yada bu ay elma çok , elmalı tatlı ayı olsun falan nasıl hoş olmaz mı?Bloglar arası bağ oluşur ortayada güzel işler çıkar ..İşte o uygulamalı atraksiyonlu mimdem örnekler sanırım bildiğimiz cheese keki piştikten sonra bir çubukta top yapıp çikolata vs ile süslemişler.. 1 2 3 4 5 7 8 9 10<>

Bunu da seversin  Harika bir reklam - VİDEO
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. rüzgar dedi ki:

    Off çok lezzetli görünüyorlar :) En çok çocuklar sever diyicem ama bulsam kaçırmam yerim. Zaten Amerika’dan 4 kilo alıp döndüm bu iştahım yüzünden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.