Aylara göre bebek oyuncakları

Annekaz
7 Temmuz 2013
1 Yorum

Bebeklerle oyun oynamak aslında çok ciddi bir iş. Dünyayı tanırken eğitici öğretici ve gelişimine yardımcı oyun ve oyuncaklarla şüphesiz bir bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimi çok sağlıklı olacaktır. Çevresindeki her şeyi merak eden minicik bir insanla oyun oynamak şüphesiz çok kolay ama bir o kadar yorucu.Aylara göre oyuncak seçimi de biraz kafa karıştırıcı olabilir..

Bebeklerin hangi ayına hangi oyuncak ?

Çocuklar pek çok oyuncakla oynayabilirken bebekler için bu söz konusu değil alacağınız oyuncak becerilerine uygun olmalı. Bebekler ilk aydan itibaren sesli nesneleri sever, renkli hareketli dönen ışıldayan şeyler her zaman dikkatini çeker..Peki bebeklerin hangi ayına hangi oyuncak ?

BEBEKLERE HER ŞEY OYUNCAK AMA..

Bebeklere içi her şey oyuncak olabilir ama asıl oyun zamanı 6 aydan sonra başlar tek başına bir top ya da yumuşak bir araba ile oynayabilir..  Bebeklere oyuncak seçimi ile ilgili fotogaleride aylara göre oyuncak seçimini okuyabilirsiniz..

bebek oyuncak

 

Bunu da seversin  Çocuklara peçete ile sanat çalışması
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. uztas.com.tr dedi ki:

    çok dikkat edilmeli oyuncaklar seçilirken.ben ahşap tercih ediyorum ama bulmak çok zor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim