Doğduğunuz yıla göre hangi Barbie’siniz!

Annekaz
26 Ekim 2015
Yorum Yok

Barbie bebeklerin tarihi çok eski çocuklara hiç bir şey kazandırmadığı gibi son derece kötü örnek olabilecek oyuncak olduğunu elle kere yazdık söyledik. Tabi  Barbie’lerinde çok fazla çeşidi çıktı kanser olanı normal vücut ölçülerine daha yakın olanı daha az makyajlı seçenekleri.. ama biz biliyoruz ki çocuklar abartılı Barbie bebekleri çok seviyor.

Modaya göre giyinmiş uzun saçlı ‘tarz’ bebekler her zaman daha çok satıyor. Barbie tasarımcıları da gündemi takip edip ona göre kıyafetler de ve makyajda oyuncak bebekler üretmekte ustalar hem de ilk günden beri. Gündemde ne varsa oyuncak bebeklerde de o var.

1959 yılından başlayarak yüz saç makyaj ve kıyafet hatta mimik ifadeleri ile Barbie lerin o belli çizgisini hiç bozmadığını düşünüyorum. İşin eğlenceli tarafı ise doğduğunuz bir yıla denk gelen popüler Barbie nin büyük ihtimalle bunlardan biri olacağı.

Hazırlanan görselde köşedeki Bebeklerin piyasa ya veriliş tarihi var o zamanki moda ve bebek trendleri bu şekildeymiş bazen abartı bazen sadelik olsa da barbi barbie dir.. bakalım siz doğum tarihine göre hangi Barbie bebeksiniz..

Bunu da seversin  Reklamlar hakkında
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim