Az photoshop mu çok photoshop mu?

Annekaz
9 Şubat 2012
Yorum Yok

Artık fotoğraflar albümlerde durmuyor herkes görüyor yorum yapıyor tabi bu da fotoğraflarda artık hata olmaması gerek maymun gibi çıktığımız fotoğraflar, ters ışıklar, kayan gözler pırtlayan göbek falan derken insanın dürüstlükle çirkin çıkmış bir fotoğraf arasında terazi dengesi bozuluyor.

Yapılan araştırmaya göre sosyal paylaşım sitelerinde fotoğraflarını paylaşanların nerdeyse yarısı fotoğraflarında rötüş yapıyor, ışık ayarı, leke giderme en çok tercih edilen hilelerden birisi ama özellikle amatör çekilen fotoğraflarda böyle düzenlemelerde ister istemez şart oluyor..

Bunun dışında saçları gürleştirme,diş beyazlatma, vücut inceltme, kırışıklıkları giderme kadınlar tarafından en çok kullannılan hilelerden bir kaçı erkeler ise fotoğraf hilelerini özellikle kas yapmada kullanıyor fotoğraftaki gibi :) Buluşma siteleri için fotoğraf düzenlettirip koyanlar gerçek buluşmada tanınmaz oluyor..

Fakat iyi açılardan güzel ışıklandırma ile çekilen fotoğraflarda çok da photoshop hilesine başvurmak gerekmiyor.. Aşağıda Photoshopsuz profesyonel ellerden çekilmiş önce ve sonrası fotoğraflar var..

glamour ve lookbetteronline.com

Bunu da seversin  Bidondan saraylar
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim