Hadise’ye orantısız photoshop

Annekaz
15 Aralık 2011
4 Yorum

Hadise’nin Trendyol markası için giydiği kıyafet çekimleri yayınlandı. Pek çok haber ve magazin sitesinde görmüşsünüzdür belki fotoğraflara dikkatli bile bakmadınız ama yapılan ‘düzeltmelerde’ ciddi hata var.

Hadise bana göre güzel bir kadın hatta şu hali ile Türk kadınlarına bedeni ve yapısıyla ilham olabilecek tarz sunabilecek birisi. Zayıf değil ama şimdiki haliyle şişman da değil Erol Köse kişisinin yakıştırmalarını hiç hak etmiyor. Trendyol’da bunun farkındaydı, Hadise çıtır zayıf mankenler gibi değil bunu bile bile büyük bir anlaşmaya imza attı peki zayıflatmak için yapılan bu orantısız Photoshop niye?

Moda ve ürün çekimleri Photoshopsuz olmaz hele söz konusu böyle ünlü birisiyse saçları düzeltilir teni ayarlanır kusurlar kaldırılır kapatılır tamam ama  siz 42 beden giyen bir hanımın bacaklarına orantısız müdahele ederseniz sonuç bu olur, hatırlarsanız dünyaca ünlü moda dergisi Vogue de aynı hataya düşmüştü. Hadise güzel ( bacakları hariç :)  kıyafetler ve fotoğraf çekimleri güzel işte bir de şu göz tırmalayan bir kaç zayıflatma efekti olmasa..

Bunu da seversin  2 ayakkabı 1 çanta 100 lira
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. seda dedi ki:

  Siteniz gayet güzel, konular gayet güzel amaaa, Hadise, bence tabi, hiç güzel bir kadın değil. Bir kadına güzelliğini veren şeyin içindeki ruh olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, barbie bebek gibi olup güzel olmayan bir sürü kadın olabiliyor. Hadise de, televizyondan takip ettiğim kadarıyla biraz şımarık, biraz irrite edici biri.

  Kiloları tabi ki sadece kendisini ilgilendirir. Ancak, o kilolara sahipken kliplerinde ve sahne gösterilerinde o kiloların kaldıramayacağı kıyafetleri tercih etmesi nahoş bir görüntü oluşturuyor. Bu kadar göz önünde olan biri, özellikle de güzel geçiniyorsa, o ‘geçinmenin’ altını doldurabilecek kadar kendine özen göstermeli bence.

 2. Syelkenci dedi ki:

  Çok güzel ve doğru tesbitler :)

 3. alhn zkn dedi ki:

  bence çok güzel bir bayan .bayılıyorum. sanat alanında muvaffakiyeti yüksek birisi.gülüşüne bayılıyorum.:)

 4. murathan dedi ki:

  Hadise ne güzel ne de seksi, irrite edici iticiliği ve sevimsizliği yüzünden sanırım sevgilim için alışveriş yaptığım trendyola paydos diyeceğim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim