Sarı saç tonları ve balyaj!

Annekaz
10 Eylül 2014
Yorum Yok

Saçlarını tam olarak sapsarı değil de şöyle küllü sarı açık kumral karamel tonlarında gölgelendirme yapmak isteyen hanımlar çok ama kuaföre ya elinde fotoğrafla gidiyor ya da şöyle sarı gibi de hafifi kahveye kızıla çalıyor gibi açıklamalarda bulunmaya çalışıyor. E tabi böyle olunca saç istenilen renkte ya oluyor ya olmuyor ben 7 ay önce balyaj yaptırmıştım. Herkes çok beğenmişti Balyaj biraz kuaförün ustalığına ve saçınızın yapısına göre değişen bir durum sonrasında yapılan cila ve fön de tabi ki saça yapılan balyajı çok daha gösterişli yapıyor. İyi bir kuaför bulmanız şart ama renkler konusunda da emin olmanız gerek..

balyaj tonları

Bu balyaj tonlarını bir kuaför fotoğraflamış. İngilizce ama önemi olan fotoğraf zaten hangi tonlarda ombre ya da balyaj yaptırmak istiyorsanız bu fotoğrafı örnek olarak gösterebilirsiniz.

Bu da benim şubat ayında yaptırdığım balyaj daha çok karamel tonlarını andırdığını görebilirsiniz.. balyaj öncesi ve sonrası fotoğraflar 

Balyaj yaptırmak saçına gölge vermek ve ombre yaptırmak için hayalinizdeki renkler burada yoksa internette hem ingilizce hem de Türkçe aramalar yaparak fotoğraflar bulabilirsiniz ama temel sarı gölgeler ve ombreler için renk tonlandırmaları böyle diyebilirim..

balyaj3

 

Bunu da seversin  Sebzeli kolay kek - ocakta fırınsız tarif
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.