Babalar gününe harika hediye fikri

Annekaz
13 Haziran 2010
Yorum Yok

Babalar günü bu sene 20 Haziran’da kutlanacak, babalar günü anneler, ya da sevgililer günü kadar heyecanlı geçmez alışveriş merkezleri dolup taşmaz. Açıkcası erkeklere de hediye alması zordur hep aynı şeyler gömlek kravat parfüm olmadı cüzdan kol düğmesi falan e bunlar zaten iyi kötü evde mutlaka olan eşyalar ama kadınlar öyle mi evde yüz milyon çift küpe olsun şunun kenarı taşlı dendi mi bitmiştir bambaşka bir hediyedir. 
Ben son bir kaç senedir denk gelirse babama yiyecek şeyler alıyorum ya mangal yapıyoruz beraber, ya da baklava yiyoruz :D

Benim  kafadan babası olanlar, Dünya Kupası oynanırken televizyon başından kalkamayanlar için alabilecekleri en güzel hediye içi  kuruyemiş içecek şekerlemelerle dolu bir hediye sepeti olabilir. Eğer bilmem kaç ekran LCD televizyon  ya da bir oyun konsolu alamıyorsanız bu hediye fikrini düşünün derim. Bu fikirle ilgili  CM’de yayınlamış bir link var. İmkanınız varsa hazır aldığınız kuruyemişleri cipsleri şekerlemeleri kilitli poşetler içine koyup üzerine notlar yazabillirsiniz.
Not: Hediye yiyecekler konusunda babanızın sağlığını göz önünde bulundurmanız iyi olur.

Diğer babalar günü hediye fikirleri için tıklayın
Bunu da seversin  Güzellik maskesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim