Basit tablo fikirleri

Annekaz
19 Mayıs 2008
2 Yorum

Orjinal fikir ve tasarımlar artık çok değerli.Bunu kaça aldından daha çok nasıl yaptın sorusu daha cezbedici.Hele böylesine tablolar kesinlikle harika bir dekorasyon fikri.Çerçeveler genelde ucuz ve basit malzemeden yapılmış.Dikişler ,basit nakışlar, boncuklar ve düğmeler kullanılmış…Daha ayrıntılı fotoğraflar ve benden de ekstra bir kaç fikir… Eski dantellerinizi alın ve şekerli çay dolu kavonazda 1 gün bekletin yıkayın ve ütüleyin sitede görüdüğünüz tasarımlardan çok daha güzel şeyler çıkacaktır.Tablolar yıkanmayacağı için renkli dantel tasarımlar isterseniz suluboya ile bile boyayabilirsiniz…ayrıntılı fotoğraflar burada..

Bunu da seversin  Tel sepetlerden avize
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. nalan dedi ki:

    Hemen gidip baktım ,haklısın annekazcığım,danteller ve eski nakışlardan çok güzel tablolar çıkar.Benden de bir ilave:nar,soğan ve taze ceviz kabuğu ile kaynatıldığında kök boya gibi çıkmayan ve çok hoş renkler elde edilir.nar kırmızımsı,ceviz,haki,soğan da kendine benzeyen tonlarda ve sabit boyar.
    Bu arada,eve döndüm,seni arayacaktım telefonunu bulamadım.e-maille yollada görüşelim
    sevgiler

  2. nvnbn dedi ki:

    hımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim