Bebek günlüğü

Annekaz
12 Aralık 2007
1 YorumBu yazı bebek bekleyen hamile hanımlar yada aynı heyecanı taşıyan babalar ,dayılar ,teyzeler için .Ben oğlumu dünyaya getirdiğim zaman henüz 16 yaşındaydım kimse böyle orjinal fikirlerle gelmedi.Hamilelik telaşı yüzlerce ihtiyaç arasında bu minik ayrıntılar gözden kaçabiliyor..

Ayrıca çok anlamlı bir hediye olur diye düşünüyorum,Martha teyzemizin sitesinde bulduğum bir proje kendisi kağıttan delgeçe toplu iğneden banta kadar herşeyi satıyor.Kendi alternatiflerinizi yaratın mesela kırtasiyede içi poşet dosyalı büyük dosyalar satılıyor tam olarak ismini bilmiyorum ben aldım bir kaç ay önce 3 liraya 30 yaprak var içinde dışını kumaşla yada kağıt bir kaplıkla kaplayıp kurdeleler ile süsleyin.ilk sayfasına özel bir kağıt hazırlayın resimdeki gibi ilk fotoğrafını ,ayak izini ,doğduğu günü tarihi saatini yazacak boş alan yaratın..Göbek bağı içinde bir yer olabilir..diğer sayfada kilosu doğduğu günki gazetenin ilk sayfası konulabilir ileri doğru gittikçe ilk patik için boş bir yer bırakılabilir ve şu anda benim aklıma gelmeyen bir çok ayrıntı için boş yer ve alan yaratılabilir..sayfaları bebeğin cinsiyetine göre yada bilmiyorsanız sarı yeşil gibi unisex renklerde kurdele, hazır çiçek ,fiyonk yada iplerle süsleyebilirsiniz..

Ayrıca bu şekilde kendi albümlerinizide hazırlayabilirsiniz..

Bunu da seversin  Pon ponlardan çiçek
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Anonymous dedi ki:

    Hamile bayanlar bunu duymanız gerek…

    Ben hamile bir anneyim, şu an 6.ayım ve sağlıklı bir hamilelik süreci geçiriyorum. Ben yeni yararlanmaya başladığım bir sistemden bahsetmek istiyorum. 9ay diye çok dinamik ve samimi bir şirket buldum, bunu gayet içten söylüyorum ;) her potansiyel annenin yapması gereken doğum için hastane araştırma derdini bizim için gerçekleştirmişler ve daha da önemlisi bizim yerimize pazarlıkta yapmışlar. Yani uzun lafın kısası en donanımlı özel hastaneleri bulmuşlar ve uygun fiyatlar sunuyorlar. Ilgilenenle için sitesi http://www.9ay.biz. Benden bu kadar kendiniz inceleyin ve değerlendirin, her kese mutlu bir doğum dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim