Bebek Hediye Sepetleri

Annekaz
7 Haziran 2012
1 Yorum

Yeni doğan bebekler için son zamanların en gözde hediyeleri bebek sepetleri. Bebek hediyeleri içinde belki de en işe yararı çünkü içinde bezler biberonlar küçük oyuncaklar ve bebek kozmetikleri ile yeni doğan bir bebeğin bütün ihtiyaçları içinde oluyor.

Hastanelere genelde çiçek yiyecek vs alınmıyor e budurumda yukarıdaki gibi bir bebek sepeti de en güzel hediye olmuş oluyor..

Aslında  biraz el işlerine yatkın hanımlar bu hediye sepetlerini kendileri hazırlayabilir.. Sevdiklerine hediye olarak hazır sepetler kullanabilir ya da yukarıdaki gibi bebek bezleriyle değişik bir tasarım yapabilirler.. işin sırrı kurdele ve minik detaylarda..tüllerde nazar boncuklarda oyuncaklar..

Bunu da seversin  Çizgi roman takılar..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. inci dedi ki:

    Bebek bezi herhalde yeni doğan bir bebek için en güzel hediyelerden biri oluyor. Birde bebk doğduğu zaman herkes aynı hediyeleri alıyor. aynı şeyden bir sürü oluyor.sadece hediye almış olmak için alanlar oluyor ki asıl amaç bence bebğin kullanabileceği bir şeyler almak olmalı. Biz iş yerimizde doğum yapan bir arkadaşım için gruphediye diye bir siteden grup açmıştık. herkes hediye için ayırdığı parayı gruba koydu sonunda firmada hediyeye kaılanların resminin olduğu kutuda parayı yükledikleri bir banka kartı gönderdiler. kredi kartı geçen her yerde geçiyormuş. Böylece ihtiyaçları ne ise onu aldılar. facebook smsyada emaillede davet gönderiliyor. bence güzel br uygulama aklınızda bulunsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim