Dünyanın en tuhaf doğum hikayesi!

Annekaz
2 Kasım 2014
Yorum Yok

Hepimizin doğum hikayeleri var sürpriz hamilelikler, uzun süren tedavi sonunda hamile kalmalar normal doğumlar sezaryanlar  lohusalık sıkıntıları derken hele benim gibi 3 çocuğunuz varsa hamilelik hikayeleri bitmez ama bu kadının anlatacakları çok ilgi çekici çünkü iki doğumu arasında 9 ay var ve ikinci hamileliği doğal olarak üçüz!

Sarah ve Smith Benn 3 yıllık evliliğin ardından bir bebek dünyaya getirmek istemişler ve minik meleklerini kucaklarına almışlar.. fakat bir kaç hafta sonra Sarah bir kaç ay önce yaşadığı belirtilerin doğum sonrası da devam etmesi üzerine şüphelenip hamilelik testi almış ve sonuç pozitif daha doğumu yapalı bir kaç hafta olmuşken hamileliğe inanmamış doktora gitmiş diğer testler ultrason derken 6 haftalık hamile olduğu öğrenmiş ve sürpriz bir değil iki bebek! Üzülsem mi sevinsem mi derken durumu elbette kabul etmiş 12. haftada yapılan kontrolde ikiz değil aslında üçüz bebekleri olduklarını öğrenmiş!

Benzer durumlar Türkiye’de de çok yaygın sütüm korur inancına sahip pek çok kadın var bebeğiniz emziriken hamile kalanların sayısı hiç de az değil

Zor bir hamilelik ve doğum derken sağlıklı bebeklerini erken de olsa  aile kucaklarına almış. Üçüzler dünyaya geldiği zaman erkek bebekleri henüz 9 aylıkmış. Asında çok güzel bir kare bir büyük üç küçük bebek bir kaç sene içinde aralarında 9 aylık bir fark kalmayacak bile dördüz gibi büyüyecekler.. İşin hoşluğu ise fotoğraflarda.. ne diyelim Maşallah :)

Bunu da seversin  Damak - Dudak yarığı öncesi ve sonrası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim