Nostaljik örgü bebek

Annekaz
2 Kasım 2013
1 Yorum

Oyuncaklarda doğallıktan her zaman bahsediyoruz, aslında bir de basitlik var. İlk oyuncakları hep çok basit olur çocukların. Siz dünyanın parasını verip çeşitli oyuncaklar alırsınız o yine tencere kapaklarıyla karton kutularla oynar aslında en doğrusu da budur . Çocuklar ilk başlarda basit nesneleri oyuncak yapıyorlar. Belki kırmızı bir top çok ilgisini çeker ya da bir boya kalemi onun hareketiyle kağıtta iz bıraktığı için mucize gibi gelebilir. Ya da bir oyuncak bebeği ya da oyuncak bir ayıyı içselleştirip arkadaşı yerine koyabilir. E böyle olunca sürekli oyuncakla temas halindeler. İstiyoruz ki kimyasalı mümkün olduğu kadar az olsun hatta olmasın..  o zaman bu nostaljik örgü bebeği çocuğunuza yapın.

örgü bebekBu bebekler 1996 yılından kalma  eski ama modası geçmeyecek bir model görünüş olarak zaten bir yeni doğmuş bebeğe benziyor, yüzü yok çocuğunuzun ilgisini çekene kadar yüz yapmayın derim bırakın merak etsin hoş yapınca da emin olun hoşuna gitmeyecektir :) Bu örgü bebekleri yeni anne olanlara da hediye edebilirsiniz üzerine isim işleyebilirsiniz bence güzel bir hediye..

örgü bebek1

 

Bunu da seversin  Kurban Bayramına hediye sepeti
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ebrulice dedi ki:

    Gerçekten çık güzel fikir. Biz çocuklarımızı farkında olmadan doyumsuz yapıyoruz. İnanın kızım bir buçuk yaşında ve okadar çok oyuncak varki ne gördüysek almışız. Ama gel gelelim kacıyla doru dürüst oynadı hic birisiyle. bu bebekleri birilerine hediye ed er sek bu bilincle oyuncak almalarini tavsiye eebiliriz bence.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim