Bedava iltifat kopar masaya bırak

Annekaz
13 Temmuz 2010
1 Yorum

Hani şu eleman ilanları falan için asılan ve kopartılarak kullanılan afişler ve posterler varya onların ofisler için motive edicilerini hazırladım. Tabi sadece ofisler için değil sırf komik olsun diye yapılabilir değişik sözler eklenebilir hatta aynı evdeki aşıklar için bile değişik alternatifleri hazırlanabilir, belki birazda muzur olabilir :)

Bu da bir inovasyon sayılır sanıyorum zira bu tür ilanlar genelde eleman aramda vs de kullanılıyordu benim hazırladığım posterde yukarıda zaten amaç belli ediliyor ve güne gülümseyerek başla deniliyor daha sonra Bedava iltifat kopar iltifatı hak edenin masasına bırak edinelere kullanma talimatı da verilmiş oluyor. Aşağıda ise bastırdıktan sonra kesilecek yerler var bu kesilecek dilimlerde Bu gün çok güzelsin, Sen inanılmaz birisin, kanka sen bir numarasın , ayakkabıların çok güzel gibi iltifatlar var. koparıp iltifatı hak edenin masasına gizlice ya da açıktan küçük bir gülümseme ile bırakıyorsunuz nasıl ama :))

Bu posterlerden yaratıcı zekamla :P birlikte edinmek isterseniz bana mail atabilirsiniz [email protected]  kaliteli ve yüksek boyutlu olduğu için buraya eklemedim..

Bunu da seversin  Tencere çantası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. hobibox dedi ki:

    Sen süpersin yaaa, başka ne diyeyim, aklına fikrine emeğine sağlık emi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim