Beko Buzdolaplarında Değişim İndirimi

Annekaz
19 Aralık 2014
1 Yorum

Yenilikçi bakış açısıyla sürekli gelişimi hedefleyen Beko, yenilenen logosuyla büyük bir değişim heyecanı yaşıyor. Bu heyecanı birlikte yaşamak için sizi değişim kampanyasına davet ediyor.

Beko’nun değiştirme fırsatı ile yeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı. Bu kampanya ile elinizdeki ürünü verip, yepyeni beyaz eşya modellerini avantajlı fiyatlara alma şansınız var. Özellikle buzdolabını yenilemeyi düşünenler yaşadı. Eski ürününüzü getirip istediğiniz yeni bir buzdolabını 500 TL’ye varan indirimlerle alabilirsiniz.

Yeni bir buzdolabı ile mutfağınıza hijyen, düzen ve tazelik getirebilirsiniz. Eski buzdolabınızı üstün enerji performansı gösteren A++ sınıfı bir buzdolabıyla değiştirerek enerji tasarrufu sağlayabilir, gelişmiş özellikleri sayesinde yiyeceklerinizi daha hijyenik bir ortamda uzun süre taze olarak saklayabilirsiniz.

Beko buzdolapları, mavi ışık teknolojisi ile sebze ve meyvelerin C vitamini değerini kaybetmeden taze kalmalarını sağlayarak sağlığınızı da düşünüyor. İster soğutucu ister dondurucu olarak kullanabilen multizone bölmesi ile de kullanıcılara pratik bir çözüm getiriyor.

Eğer buzdolabınızı yenilemek istiyorsanız, Beko’nun bu kampanyası kaçmaz. Değişim kampanyası dahilinde eski buzdolabınızı verip yepyeni buzdolaplarına 500TL’ye varan indirimlerle sahip olmanın keyfini çıkarın.

Bunu da seversin  Ezel: 40 bölüm
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. sevil dedi ki:

    Hiç de söylendiği gibi değil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.