Atasun Optik Güneş gözlüğü alışverişim

Annekaz
8 Nisan 2017
Yorum Yok

Yaşasın sonunda yaz geliyor! Şimdi kışın alınan kilolar verilecek yeni kıyafetler, yeni ayakkabılar  en havalı güneş gözlükleri alınacak ve yaza bomba  gibi bir enerjiyle girilecek, gerçi ben yaz kış güneş gözlüğü kullanıyorum ama yaz aylarında güneş gözlüğü modası bir başka.

atasun optik 5

Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat edilmeli? size en yakışan model hangisi?

Güneş gözlüğü seçerken yok şöyle kaliteli cam alacaksınız yok %100 polarize olacak, yok uluslararası sertifikaları olacak, yok %100 UV korumalı  olacak gibi olmazsa olmazları saymıyorum çünkü ben güneş gözlüklerimi Atasun Optik’ten alıyorum böyle şeyleri dert etmiyorum sadece yüzüme yakışacak rengi ve modeli seçiyorum o kadar.

Güneş gözlüğü seçerken en önemli detay yüz şekliniz bu konuda zorlanıyorsanız size benzeyen ünlülerin güneş gözlüklü fotoğraflarına bakın şaka yapmıyorum bolca fotoğraf karıştırın internette gezinin, kafanız biraz karışacaktır ama pek çok fikriniz olacaktır. Yüz şekline uygun güneş gözlüğü seçmek için sizi Atasun Optik’in sayfasına davet ediyorum. Hem çok fazla model ve marka var hem de harika bir rehberle güneş gözlüğü seçmesi çok daha kolay..

Ben kendim ve eşim için Heritage güneş gözlüklerinden iki model seçtim. Oval ve küçük olan yüzüme saçlarımla uyum sağlayacak kızıl tonlarındaki yuvarlak kesim gözlüğümü severek kullanıyorum ayrıca herkesin nereden aldığımı sorması ayrı bir keyif.

Heritage atasun

Seçtiğim model aslında Heritage GU010212 aslında erkek gözlüğü ama ben bana çok yakıştığını düşünüyorum. 

atasun optık 8

Eşime ise yine Atasun Optik’ten aynı markanın HERITAGE HSBM07 modelini seçtim  aynı hayatı paylaşıyorsak aynı gözlük markasını da kullanabiliriz. Damla model güneş gözlüğü siyah tonlarına sahip..

atasun optik 33

Atasun Optik’ten online olarak aldığım güneş gözlükleri orijinal kutusunda temizleme bezleri spreyleri ile beraber geliyor 2 yıl garantisi olan güneş gözlükleri ayrıca  plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi tüm Atasun Optik noktalarında ömür boyu ücretsiz olarak yapılıyor yine Atasun Optik noktalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti bize ücretsiz

Bunu da seversin  60 saniyede çanta

Şimdi gözlük almanın tam zamanı size yakışan bir modeli  Atasun Optik’ten seçin ve uzun yıllar keyfini sürün..

atasun optik6

atasun optik2

atasun optik3

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim