Temizlikte Yeni Bir Çağa Giriş Arnica ile Mümkün

Annekaz
22 Aralık 2017
Yorum Yok

Sektörde yarım asrı aşan tecrübesiyle Arnica, evdeki temizlik işlerine modern, akılcı ve kalıcı çözümler sunarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Alanında lider ürünlere imzasını atan marka yüksek teknoloji ile üretim yaparken fonksiyonelliğe, dayanıklılığa ve pratik kullanım avantajlarına maksimum düzeyde önem veriyor. Uzun, titiz ve dikkatli çalışmalar sonucunda piyasaya sunulan birbirinden kullanışlı ürünler günlük hayatınızı gözle görülür biçimde kolaylaştırmak, evdeki en güçlü yardımcınız olmak için sizi bekliyor.

Ev temizliği için üretilen modern ve pratik çözümlerin başında etkili bir elektrik süpürgesi kullanmak geliyor. Temizlik sırasında en sık başvurulan elektrikli ev aletlerinden biri olan süpürgeler sayesinde evinizde ulaşılması en zor köşeleri süpürebilme şansı elde edebilir ve bu sayede kusursuz bir temizlik yapabilirsiniz. Sizi kusursuz temizliğe en kısa yoldan çıkaran güçlü, kullanışlı ve ergonomik yapıya sahip Arnica toz torbasız elektrik süpürgesi tüm temizlik yükünüzü ciddi oranlarda hafifletiyor.

Temizlikte Yeni Bir Çağa Giriş Arnica ile Mümkün

Arnica, ihtiyaca yönelik ürünleriyle zahmetsizce temizlik yapmanızı sağlıyor. Kullanılan zemine özel olarak değişebilen yüksek emiş gücü ile birlikte evinizin her köşesinin pırıl pırıl temizlenmesine yardımcı oluyor. Temizlik yaparken yanınızda daimi ve gerçek bir asistana sahip olmanız mümkün hale geliyor. Yaşam alanlarınızda uzun süreli hijyeni ve temizlikte kusursuz performansı yakalamak için siz siz olun elektrik süpürgesinde Arnica’dan şaşmayın.

Sessiz ve Derinden!

Zahmetsiz, etkili ve akıllı temizliğin yolu sessiz Arnica’lardan geçiyor. CYLONE MAX teknolojisi kullanılarak üretilen Tesla süpürge modelleri, çalışırken yalnızca 70 db ses çıkarıyor. Yüksek emiş gücü sayesinde oldukça etkili sonuç verirken ultra sessiz bir temizlik yapmanın avantajını sağlıyor.

Işıklı LED gösterge ve uzaktan kumanda ile kontrol imkanı temizliği yorucu bir iş olmaktan uzaklaştırıyor. Bu türden üstün özellikleri sayesinde Arncia Tesla sessiz süpürge modelleri, yeni nesil elektrik süpürgesi unvanını sonuna kadar hak ediyor. Ultra sessiz temizlik ve kolay kullanım avantajlarının yanında A enerji sınıfında yer alan elektrikli süpürgeler, bütçenizi koruma ve geleceğe daha güzel bir dünya bırakma hedefini aynı anda gözetiyor. Ayrıca 3 litrelik geniş hazne kapasitesi ile hızlı ve kolay temizliğin yolu da Tesla’dan geçiyor.

Etkili temizliğin anlamının maksimum hijyenden geçtiğinin bilincinde olan Arnica, Tesla sessiz elektrik süpürgesi için kullandığı, kolayca çıkarılıp yıkanabilen toz haznesi ve yıkanabilir Hepa 13 filtre sistemi ile size gerçek anlamda steril bir temizliğin rahatlığını ve huzurunu yaşatıyor. Yaşam alanlarınızda gözle görülmeyen fakat sağlığınızı tehdit eden mikrop ve bakterilerin yaşamasına izin vermeyerek sizin ve sevdikleriniz için çok daha güvenli bir ortam sunuyor.

Ürün, sessiz ve yüksek emiş gücü ile maksimum toz toplama kapasitesi, A sınıfı enerji kullanımı, ekstra kullanım kolaylığı gibi üstün özelliklerinin yanında 3 in 1 Emniyet sistemi sayesinde güvenli bir kullanım da vadediyor. Taşıma kolaylığı sağlayan toz torbasız elektrik süpürgesi dik kullanım esnasında da hazne içindeki tozların etrafa dökülmesi gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiyor.  

Arnica Tesla elektrikli süpürge modellerine ürünün temizlik kabiliyetini artıran; dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatları ile birlikte sahip olabilirsiniz. Ev içerisinde yer alan ve bakterilerin sıklıkla boy gösterdiği mobilya üstleri, altları ve köşelerinin tam manasıyla temizlenebilmesi söz konusu aparatlar olmadan kolay bir iş değildir. Farklı bölgeler ve farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmış fırçalar; yumuşak, sert, yüksek, alçak ya da dar yüzeylerin temizliğini hızlı, pratik ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bu aparatlar hassas yüzeyleri özenle temizleyerek eşyalarınızın zarar görmesinin de önüne geçiyor.

Tesla model ürünler belirtilen özellikleriyle öne çıkarak temizliğe yeni bir boyut kazandırıyor. Gerek etkili kullanım avantajları gerekse ergonomik tutuş rahatlığı ve elbette şık tasarımı ile Tesla süpürgeler hijyen adına her türlü ihtiyacınızı karşılıyor.

Yeni Nesil Toz Torbasız Süpürgeler

Son teknoloji ürünleriyle temizlikte konforu ve yüksek performansı mümkün kılan Arnica, toz torbasız süpürge ile kullanıcılarına yeni nesil tasarım ayrıcalıkları sağlıyor. Toz torbası değiştirme ya da temizleme gibi işlemleri tarihe gömen yeni Pika süpürge modelleri temizlik işlemlerini yepyeni ve çok daha kolay bir düzeye taşıyor. Kolay bir biçimde yerinden çıkarıp boşaltabileceğiniz toz haznesini, şeffaf tasarımı sayesinde hiçbir ekstra işlem gerektirmeden bakarak kontrol etmenizi mümkün hale getiriyor. Haznenin dolduğunu rahatlıkla görerek harekete geçebilir ve zahmetsizce çıkarıp içindekileri çöpe dökerek temizliğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Böylece Arnica toz torbasız süpürge ile çok daha kolay ve hijyenik bir temizlik yapabilirsiniz.

Bunu da seversin  Gölgeli saç modelleri

Arnica imzalı toz torbasız yeni nesil Pika serisi yüksek emiş gücü sayesinde en zorlu zeminlerde bile kusursuz sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca elektronik emiş gücü düğmesi ile kullanım esnasında emiş ayarını değiştirmeniz de mümkün. A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan ürün ergonomik dizaynıyla da öne çıkıyor. Kullanım sırasında size maksimum tutuş kolaylığını vadederken 5 metrelik kablo uzunluğu ve 8 metre erişim alanıyla evinizde en uzak köşelere, priz değiştirmeden rahatlıkla ulaşmanızı mümkün kılıyor. Ayrıca teleskobik emiş borusu sayesinde ürünü boyunuza göre kolayca ayarlayabilir, temizliği daha az efor sarf ederek tamamlayabilirsiniz. Temizlikte tam performans için farklı aparatlardan yardım alınması gerektiğini bilen marka, Pika toz torbasız elektrikli süpürge modellerini dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı gibi yardımcı ögelerle birlikte beğeninize sunuyor.

Arnica Pika modeli, sahip olduğu HEPA 13 filtresi sayesinde yaşam alanlarınızda çıplak gözle görülmeyen en küçük partikülleri bile yakalayarak evin havasını bozmasının önüne geçer. Ayrıca yıkanabilir HEPA 13 filtre, kullanım kolaylığının yanı sıra pratik ve hijyenik bir temizlik sağlıyor.

Sahip olduğu üstün özelliklerinin yanında Arnica Pika toz torbasız süpürge modelleri yenilikçi tasarımı ve modern çizgileriyle de göz dolduruyor. Kırmızı ve mor renk alternatiflerine sahip ürün ile temizlik işlemleriniz çok daha keyifli bir hal alıyor. Evinizin en görünür köşesine koymak isteyeceğiniz şık tasarımlı Pika süpürge modelleri ile daha hijyenik ve daha estetik yaşam alanlarına merhaba diyebilirsiniz.  

En yeni teknoloji kullanılarak üretilen Arnica toz torbasız elektrik süpürgesi, onu mükemmel performansa taşıyan her türlü yapısal, ergonomik ve tasarımsal özelliğe sahip. Elektrikli süpürgelerin temizlik gücünü artıran, maksimum hijyen, maksimum kullanım rahatlığı, yüksek enerji tasarrufu sağlayan pek çok üstün nitelik bu ürünlerde bir araya getiriliyor. Yerli üretim Arnica ürünleri ile temizlik çok daha konforlu ve zahmetsiz bir hal alıyor.  

Temizliği Arnica’ya Yaptırın!

Yüksek mühendislik becerileri ve büyük bir titizlikle tasarlanarak üretime alınan süpürgeler size ve sevdiklerinize temiz bir yaşam alanı ile daha güvenli bir gelecek kazandırıyor. Temizliği yorucu ve sevilmeyen bir faaliyet olmaktan çıkaran ürünler markayı alanında öncü bir konuma çıkarıyor. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak, yüksek performans odaklı farklı niteliklere sahip modern tasarımlı elektrikli süpürgeler arasında yapacağınız her seçim sizi hayal ettiğiniz hijyenik yaşam alanlarına en kolay yoldan çıkarıyor. Bunun için hemen harekete geçerek Arnica markası altında beğeninize sunulan elektrikli süpürge modellerini inceleyin ve evinizdeki yeni ve çok yetenekli yardımcıya bir an evvel kavuşun

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.