Beyaz gömleğe çakma gül

Annekaz
27 Ekim 2008
2 Yorum

Beyaz gömlek gerçek bir kurtarıcıdır.Kotun üzerine kazağın içine pantolonun üstüne süveterin içine vs.dolapta mutlaka bir kaç adet olmalı =) Var da sıkıldınız diyelim Yukarıdaki gibi daha hoş bir hale getirebilirsiniz.Başka bir gömlek ya da kumaştan çıkan parça belki kurdele hoş olabilir.. Buradaki hanım yapıp görüntülemiş..

Bunu da seversin  Saçlara keratinli bakım maskesi
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
 1. ♥ Craft Woman ♥ dedi ki:

  en çok çakma lafına güldüm bu arada BLOGGERLAR MÜJDE
  aldığım bilgiyi aktarıyorum

  Diyarbakır 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 20.10.2008 tarih ve 2008/2761 esas sayı ile vermiş olduğu kararı yoğun itiraz ve yoğun telefon trafiği sebebi ile şu an yeniden incelemeye almıştır. Muhtemelen inceleme sonucu varacağı kararı bu gün öğleden sonra açıklayacaktır.

  Yaptığım telefon görüşmelerden bu bilgileri elde ettim. Öğleden sonra çıkacak olan yeni karar da eğer bizlerin aleyhine olursa, durumun düzeltilmesi ve “3.kişilerin hak ihlallerinin düzeltilmesi” şeklinde dava açmak gerekecektir. Bu durumda toplu dava da düşünülebilir. Son durum hakkında haber alır almaz buraya yazmaya çalışacağım, sevgilerimle….

 2. Her dedi ki:

  hey! that’s me! I found you via all the people coming over to my site from your post. I loved that shirt, got heaps of comments.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim