Bir tepsi börekle başladı..

Annekaz
5 Ocak 2011
1 Yorum

Çalışma hayatında belli bir noktaya gelmiş insanların mutlaka ilginç bir hikayesi vardır, Vehbi Koç trenlerde sakız satarak başlamış ticarete, Oprah televizyon stüdyosunda yiyecek satıcısıymış vs vs.

Böyle yüzlerce hikaye çıkar ilham alınası insanı gaza getirici hikayelerdir. Hani o kadar değil ama Şükran hanımın hikayesi de örnek alınacak cinsten kendisi bir düğün için börek yapmış çok beğenilmiş arada bir siparişler alarak evden işine devam etmiş ama dükkan açmaya cesareti yokmuş, daha sonra Ordu’da fındıklı tarifler  yarışmasına katılmış ve 1. olmuş bu birincilikten sonra kendine güveni gelmiş ve sonunda börekçi dükkanını açmış.

Şimdi 2. şubesini açıyor Ordu gibi metropollerden daha az nüfusa sahip bir ilde bu çok güzel bir başarı.. Hani belki sizi gaza getirir, pozitif şeyler düşündürür..  =)

Bunu da seversin  Sevdiğim şarkılar..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Anonymous dedi ki:

    BÖREK SÜPER GÖRÜNÜYOR.BÖYLE CESARETLİ HANIMLARI TAKDİR ETMEK,KUTLAMAK GEREKİR.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim