Gaza getirici kilo verenler öncesi ve sonrası fotoğrafları

Annekaz
25 Kasım 2014
3 Yorum

Bahar klasiği diyet mevsimi başladı. Dukan Diyeti, Atkins Diyeti, İsveç Diyeti ,Karatay Diyeti, Karpuz diyetii! o daha neler  neler doğrusu ben de kilo vermeye çalışıyorum çok  büyük iddialarım yok ama kortizon iğneleri, antihistaminler ve serumlardan sonra en azından eski kilom olan 55- 56 ya düşsem hatta 52 ye doğru gitsem süper ötesi olacak. Benim gibi sürekli yiyen ve masa başı çalışan birisi için kilo vermek kabus gibi spor yapmaktan nefret ediyorum hani yürüyecek olsam eşofman spor ayakkabı giyip sokağa çıkmıyorum normal kıyafetler giyip 10 dakika gidiyor 10 dakikada geliyorum kimse aslında yürüyüşe çıktığımı fark etmiyor sadece bir yere gittiğimi düşünüyorlar!? Bu da benim garipliğim olsun.

Ama herkes benim gibi değil kendilerinden iki tane ben çıkartanlar var inanılmaz kilo verme hikayeleri görüyor duyuyorum, artık sağlığını tehdit edecek kilolara sahip insanlar sağlıklarına kavuşuyor ve daha da güzelleşiyor. Kilo vermek İmkansız değil ama zaman alıyor, yoruyor, üzüyor.. Bu sitede çok güzel fotoğraflar var, bazı kilo verenler blog tutmuş  güzel olmuş gerçek hikayelerle fotoğraflar kilo vermek isteyen kadın ve erkeklere ilham oluyor  moral veriyor.. hadi biraz moral bulalım kıskanalım ve gaza gelelim.

Bunu da seversin  İstiridye mantarlı Palamut
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. ayşegül dedi ki:

    selam yine ben ben dayanamayıp 3 dilim baklava yedim çok pişmanım nasıl telafi edebilirim lütfen yardım edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim