Bloggerda sorun sorunu

Annekaz
18 Eylül 2009
2 Yorum
Blogger durdu durdu yıllardır elini sürmediği blogspotta değişiklikler yapınca sapıttı. Aslında sebebini kimse bilmiyor sorun sadece Türkiye’de var sorun ile ilgili kaynaklara ulaşmakta bile zorluk çekiliyor DNS ayarlarını değiştirmek çözüm değil fakat vekil sunucularla rahat ve sorunsuz girilebiliyor.” o zaman sorun IP’lerde diyebilir miyiz?”
Ben UltraSurf kullanıyorum Fire Fox eklentisi olan UltraSurf Fire Fox Tool 2,0   kurdum gerçi bu sorundan çok önce youtube için kurduğum bir eklentiydi ama Blogger içinde harika çalışıyor.Kırmızı yazıyı yeşile çevirmem sorunu bitiriyor…Bu bir çözüm değil geçiçi bir çare blogger sorunu bir an önce gerçek anlamda çözmesini bekliyoruz, fakat benim ana sayfama sanırım rahat ulaşılıyor kumanda paneli ise açılmak bilmiyordu ..Her neyse .. Yazamayışımın nedeni Bloggerin nedenini bilemediği sorun değil bayram okul ve yeni iş üst üste gelince feleğimiz şaştı. Bayramdan sonra düzene gireceğini umuyorum..
Bunu da seversin  Gecelik, Sabahlık ve Pijama Takımı Seçiminde Renk ve Model Tercihi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. ŞANSLI dedi ki:

    İnşallah en kısa zamanda düzelir.Hayırlı bayramlar canım…

  2. ilberk dedi ki:

    al bendende o kadar kilit durumdayım blogger writer blogspot writer die arat o programlardan indir blogger.com a girmeden blog laya bilirsin

    yazanblog.blogspot.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.