com uzantılı bloglar çalışmıyor!

Annekaz
15 Haziran 2010
8 Yorum
Benim gibi www.www.annekaz.com’dan ücreti karşılığında www.annekaz.com’a ( gibi ) adresine geçenler bugün mağdur durumdalar. Bu yazıyı buradan şu anda kaç kişi okuyabilecek bilmiyorum ama sıkıntının yakında düzeleceğini umuyorum. Zaten son zamanlarda sıkıntılı erişim sağlanan google tabanlı sitelerden biri olan blogger’in domain sunucusu iptal olmuş durumda..Aslında sebebini çok iyi bilmiyorum. Sorun google ya da Türkiye’den yapılan kısıtlamalar olabilir, çok sıkıldım ne yapacaklarsa yapsalarda ceremesini biz çekmesek. Bu arada DNS değiştirip siteye girebilenlerle can ciğer sarması olmaya hazırım :))

Not: DNS 8844 sorunsuz çalışıyor.

Bunu da seversin  KOSKA'ya teşekkürler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (8)
 1. PAPATYA BAHÇESİ dedi ki:

  ağ bağlantılarımdan DNS ayarlarını değiştirince açıldı benim sitem.. tavsiye ederim

 2. Anne Kaz dedi ki:

  canım sen değiştiririn ben değiştirirm ortalama siteye 3500 4000 tekil kişi giriyor nasıl herkese dns değiştireceksin. bu bir çözüm değil hem dns değiştirmekten çok sıkıldım artık bir çözüm bulsunlar öyle eğil mi :)

 3. Neşetuana dedi ki:

  ben de sabahtan beri sitenize giremiyordum, ancak şimdi açıldı.bir çözüm buulmaları şart artık.

 4. leyya-craftmania dedi ki:

  tüh tüh tühhh.dünya para döktüm site açmak için:))mahkemeye mi versek napsak:))şaka bi yana nasıl oluyor bu işler kavrayamıyorum ya hu,bunca mı pamuk ipliğine bağlı herbişeyimiz?um um um umacıya döncez bişey değil:)))

 5. Anne Kaz dedi ki:

  :) ben de çok sıkıldım ama bu sefer sorun sanıyorum google dan bir açıklama yapsınlar diye bekliyorum ama..:P

 6. İğne İle İplik dedi ki:

  uzantımı tekrar blogspot yaptım.. Normale dönene kadar facebooktan ve buzzdan blogspot olarak yayınlicam yazılarımı.. Eskileri şimdilik iptal olmuş gibi görünüyor:(

 7. Anne Kaz dedi ki:

  ben o yöntemi de denedim hatta sabah uyguladım ama eski konularım olmadan olmaz dedim ya ne yapayım böye iyi :)

 8. içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki:

  Ben hiç farkında değildim.Videoların çalışmıyor olması benimde canımı sıktı sebebini ararken yazınızla karşılaştım.Muhtemelen gene kapatıcaklar blogları sebep arıyorlar. :((

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim