Boğaziçi Üniversitesi Adhere reklamcılık günleri 3 – 4 Aralık’ta!

Annekaz
16 Kasım 2022
Yorum Yok

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 16.sı bu sene düzenlenecek BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ADHERE REKLAMCILIK GÜNLERİ’nde, reklamcılık sektörünün duayen ve uzman isimleri ile GUESS WHO’S BACK mottosu ile bir araya getiren oturumlarla birlikte Boğaziçi Üniversitesi’nin tek reklamcılık etkinliğidir. Etkinliğin sonunda ise belli bir oranda katılım sağlayan katılımcılar “Boğaziçi Üniversitesi Adhere Reklamcılık Günleri Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

KİMLER KATILACAK?

Boğaziçi Üniversitesi Adhere Reklamcılık Günleri’nde sektörün duayen ve uzman isimleri oturumlarını gerçekleştiriyor olacak Puck Global Kurucu Ajans Başkanı / Executive Creative Director Haluk Erkmen, Strategy & Insight Director/ Wavemaker Turkey/ GroupM/ WPP Erge Güçlü, Chief Strategy Officer. – VMLY&R Fatih Tüylüoğlu, Chief Strategy Officer TBWA Toygun Yılmazer, Bahçeşehir Reklamcılık Öğretim Üyesi ve Unstereotype Alliance Türkiye Ulusal Danışmanı Dr. Gül Şener, Medina Turgul DDB Kreatif Direktör Kerem Çar, Medina Turgul DDB Yönetici Strateji Direktörü Berkant Avcı, Rafineri Kreatif Direktör Gizem Şengüler, PUNCH BBDO Strateji Bölüm Başkanı Yelda Aktuna, PUNCH BBDO Ajans Başkanı Musa Paça, Havas İstanbul CEO Cüneyt Devrim, Eczacıbaşı Medya & Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Dijital Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ayşen Akalın, Eti Pazarlama Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi  Zeynep Dipçin Akdoğan, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Güzellik ve Sağlık Lideri Natali Kasap gibi isimler etkinlikte yer alırken; Her açıdan, her dönemden reklam teması ile reklamcılık sektörünü tüm yönleriyle ele alıyor olacak ve “GUESS WHO’S BACK” mottosu ile reklamcılığı katılımcılarımızla buluşturacaklar.

 

HANGİ KONULARA DEĞİNİYOR?

Bu yıl 16.sı düzenlenecek olan ADhere Reklamcılık Günleri’nde; dün ve bugün reklamlarının karşılaştırılması, goodvertising (stk) reklamları, yapay zeka reklamcılığı, reklamda ilk 5 saniye, açık hava reklamcılığı, neden unutamadık (Akılda kalan reklamlar), reklamın özü, büyük fikir öldü mü, dijital reklam, reklamı yönetmek gibi ilgi çekici konular ele alınacak.

Bunu da seversin  Oturduğunuz yerden incelten Parabensiz Doğum Sonrası Korseleri, Bel ve Basen Ürünleri Pure Nature’da

 

KATILMAK İÇİN NE YAPILMALI?

KATILMAK İÇİN NE YAPILMALI?

Biletler için: https://biletino.com/tr/e-iz7/adhere-reklamcilik-gunleri/

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: https://ikboun.net/adhere/

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim