İçinden oyuncak çıkan kitap

Annekaz
25 Mayıs 2014
Yorum Yok

Pena Yayınları’nın Resimli Çocuk Kitapları serisinden çıkan “Küçük Yarış Arabası” ve “Küçük Traktör” kitapları özellikle okul öncesi ve okumaya yeni başlayan çocuklara okuma sevgisini aşılamak için eğlenceli bir yenilik sunuyor. Çocuklar kitabı okurken, kitapla birlikte gelen oyuncak ve pistle keyifli bir oyuna dalacak.

Geniş bir yayın yelpazesine sahip olan Pena Yayınları, Resimli Çocuk Kitapları serisinde minik okurlara eğlenceli bir sürpriz yapıyor ve okuma keyfi ile oyun neşesini bir araya getiriyor. “Küçük Yarış Arabası” ve “Küçük Traktör” isimli kitaplarla birlikte verilen yarış arabası ve traktör oyuncakları özellikle okul öncesi veya okumaya yeni başlayan çocukların okuma alışkanlığı kazanmasında oyun faktörünü kullanıyor.

Oyuncak ve pist kitapla hediye

Her iki kitap da çocukları cezp edecek rengarenk resimlere ve kolay okunabilen metinlere sahip. Kitaplarla birlikte hediye edilen kurmalı yarış arabası ve traktör ise çocukların kitapla etkileşime girip okuduklarını canlandırmalarını sağlayacak. Çocuklar, kitapların içindeki pistleri kurarak kâh yarış pilotu olacak kâh çiftlikte traktör kullanacak.

Alışıldık çocuk kitaplarından çok farklı olan ve çocuk kitaplarına yenilik katan “Küçük Yarış Arabası” ve “Küçük Traktör” minik okurları kitapların eğlenceli dünyasıyla tanıştıracak.

32.50TL

Basın bültenidir..

Bunu da seversin  Profilo Bulaşık Makinesini denemek bedava
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim