Boya badana kombinim!

Annekaz
30 Temmuz 2011
1 Yorum

Kadın blogcuysanız kombininizi göstermeniz şart. Fark ettim ki 5 senedir blog yazmama ve 2010 yılının en iyi kadın blogu olmama rağmen bir tanecik bile çarşı pazar düğün vs kombinim yok. Neyim eksim bırakın onu fazlam bile var dedim ve işte tema olarak seçtiğim badana boya kombinim.

Üstte bir zamanlar çok moda olan hatta giyilmekten güneşin soldurmuş olduğu kocanızın kareli gömleği. Bu gömleğin özelliği bol ve rahat olmasının yanı sıra işiniz bittikten sonra acımadan çöpe atılabilme özelliği sayesinde de pratik olmasıdır. Kıvrılan kolları ve eksik düğmeleri ile de kendi stilinizi yaratmış oluyorsunuz.

Altta ise bir zamanlar pazardan alınmış 5 liralık sentetik eşofman, siyah oması bacaklarınızı biraz daha estetik gösterecektir yan tarafındaki beyaz boydan çizgisi bacak boyunuzu uzatacağı kesin. Fermuarlı cepleri ise boya yaparken cep telefonu anahtar bozuk para gibi el altında olması gerektiren şeyleri muhafaza edebilir.

Ayaklarda sezonun hiç de modası olmayan kauçuk terlikler var. Kapalı uçları sayesinde sıçrayan boyalardan ayaklarınız korunmasının yanı sıra rahat tabanları ile yorucu günü kolaylıkla atlatabilirsiniz

Makyajsız surat ve ilgili bekleyen kaşlar ise boya sonrası tazelenmenin habercisi, saçlarda ise sekreter modası var. Bulunan ilk kalemle toparlanan saçlar sıcak havada ensenizin hava almasını sağlayacak ayrıca ön taraftar salınan perçemler boya da yaparım modadan da ödün vermemin dışa vurumu.

:) Şaka!

Bunu da seversin  10 deri pantolon kombini
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Eda dedi ki:

    :D çok güzel boya bodana kombiniz olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim