Ombre saç yapayım derken ..

Annekaz
27 Ağustos 2012
3 Yorum

Saçlarım genelde beğenilir gür ve sağlıklı bir duruşu var(dı) neler yaptım ben bu saça hala yapmaya devam ediyorum :) Ombre saç istediğimi söylemiştim. Bayramdan önce  yaptım ama bu hali ile değil .. ilk hali çok daha güzeldi… Yukarıda gördüğünüz fotoğrafım bayramda çekildi. Palette Natural Colors serisinin 10-4 numarası ile sadece uçlarını boyamıştım. Biraz daha açık tonlarını istiyordum bayramda riske etmek istemedim ama bayramdan sonra mahfettim :) Dün gece yine palette saç boyasının deluxe serisinden röfle boyasını kullandım. Saçlarımda röfle boyası sanıyorum 1 saat kadar kaldı ve tuhaf bir sarı ile sonuç bu..

Boyanın kabahati yok bu kadar koyu bir saç rengini amatör yöntemlerle bu kadar açması bile güzel ama ben pek beğenmedim sanıyorum saçta uzun süre tutulmasından dolayı bu kadar berbat bir sarı oldu..

Her neyse ya doğal rengine boyayacağım ya da kestireceğim bakalım.. Ama siz bu tonda röfleler istiyorsanız boya gerçekten güzel ama süresini ayarlamakta fayda var. Dediğim gibi benim saçlarımda boya bir saat kaldı belki yarım saatte daha uygun bir sonuç alabilirim :)

Bunu da seversin  Ombre saç modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. MELİKE dedi ki:

    bence çok güzel olmuş böyle kullanın düzleştirince de cok guzel olur…ben cok beğendımmm

  2. Udeh dedi ki:

    güzel..

  3. hazel dedi ki:

    bence harika olmuş benim isteddiğim de tam böyle bişey sakın kestiriyim ya da eski haline boyatıyım deme :D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.