Bu mutfak dolaplarından sizde de var mı?

Annekaz
2 Mayıs 2010
10 Yorum
Ev alacaksam pek çok hanım gibi önce mutfağına ve banyosuna bakarım,  ilan sitelerinde satılık ev ilanlarına bakarken bir şey dikkatimi çekti, mutfak dolapları hemen hemen hep aynı, ortalama fiyatları  60 ile 120 bin lira arasında değişen dairelerden 10 dairenin 8’i bu dolaplardan.
Bu kadar mı kadın ruhundan anlanılmaz ihtiyaçlar düşünülmez vermişler bi kaç marangoza piyasanın bütün işlerini bu marangozlar yapıyor büyük ihtimal. Mutfak bir kadın için şüphesiz çok önemlidir çok mu zor acaba bir kaç tasarım çizmek değişik malzemeler renkler kullanmak yaratıcı istifleme teknikleri bulmak hayır öyle yaratıcılığa da gerek yok internette yüzlerce örneği var.
Şu da denilebilir bu mutfaklar fiyatları uygun olduğu için müteahhit ( ne zor bir kelimedir bu) bu modelleri seçiyor peki neden 40 bin liralık dairede de 120 bin liralık dairede de  aynı dolaplar var :)) Üşenmedim Galeri yaptım 60 ile 120 bin liralık dairelerin rastgele seçilmiş mutfakları.. Buradan yetkililere sesleniyorum evi aldıran kadındır evi almaya sebep de mutfaktır biraz hassasiyet lütfen :))
Bunu da seversin  Buz mavisi ev patiği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (10)
 1. yasamladans dedi ki:

  aynen dolaplar yanı bizde de :))))

  • mujgan dedi ki:

   aynen.. ama ben güzel mutfaklı ev aldım bunlara bakmadım bile emlaçıya göre mis gibi mutfak..erkek olunca anlamıyorlar..

 2. İğne İle İplik dedi ki:

  Bu aralar bende ev ilanlarına sardım.. beni,mde dikkatimi aynı detay çekti.. Hemen hemen hepsi aynı, çok azı modern ve farklı.. Gerçekten hiç mi düşünülmüyor yahu:)

 3. örgüdelisi dedi ki:

  sevgili anne kaz gerçekten benim de yıllardır düşündüğüm bir konudur .yabancı bir filmde gördüğüm en basit evin bile mutfağı gayet güzel ve farklı deteylarla ,renklerle doluyken bizim memleketin bütün evlerinin mutfakları (ki bu ankara yada van olabilir)en pahalısında bile ayny tarz aynı renk.

 4. karabidikim dedi ki:

  bizde ev bakıyoruz ve bu duruma kıl oluyorum malesef:(

 5. CaNaN dedi ki:

  Bende ev baktığım için hep gördüğüm bu dolaplar annemin evde de bu dolaplardan var. Bazen tarz mutfaklarda oluyo ama fiyatlar çok uçuk ama bu modellerden de ıyy geldi bide eski meşe dolaplar yokmu onların yanında yine bunlar daha iyi :))
  Sevgiler.

 6. sevil(birdemliksohbet) dedi ki:

  benimkide aynı canım :))

 7. Yüksek Topuklar dedi ki:

  Aynısından bende de var :)

  Dediğiniz gibi 10 evden 8inin mutfağı böyle :)

 8. Anne Kaz dedi ki:

  annemin kızkardeşimin eltimin halamların dolapları bu modelden hatta renkleri bile aynı benim dolaplarım çok farklı ehe :D

 9. celebi74 dedi ki:

  malesefki bizim evinkilerde aynı :)
  bu dolaplar tutuldu ve ekonomik oldular o yüzden bir çok müteahhit ve inşaat firması maliyeti kısmak için bunları tercih ediyorlar; satın alacaksanız tadilat yada iç kapak renklerini değiştirme yapabilirsiniz. kiracı olacaksa malesefki kullanmaya devam :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.