Mutfak öncesi sonrası değişimleri Foto galeri

Annekaz
5 Nisan 2020
Yorum Yok

Mutfak özellikle biz hanımların vakit geçirmekten çok hoşlandığımız bir oda. Mutfak dekorasyonu deyince akla geniş dolaplar, ada tezgahlar gelse de küçük mutfaklar içinde harika dekorasyon önerileri bulabilirsiniz. Size ilham verecek Mutfak öncesi ve sonrası değişimleri toparlamaya çalıştım.

MUTFAK DEKORUNDA ÖNCESİ SONRASI DEĞİŞİMLER

Tamirat zor iş, hele mutfak gibi hemen her yerinin sökülüp takıldığı odalar sizi fikir olarak da ekonomik olarak da zorlayabilir. Çeşitli sosyal mecralardan ‘Before – After’ fotoğraflarına bakabilirsiniz. Bu konuda yazılar okuyabilirsiniz.

Türkiye’de mutfak dekorasyonunda tezgah çok önemlidir. Gördüğünüz mutfak değişiminde tabandan tavana her şey değişmiş. Mutfak dolapları, ankastre ocak davlumbaz fırın, yer fayansları hatta su hattı bile değiştirilmiş klasik ve sade bir mutfak değişimi olmuş.

Aynı mutfak olduğununa inanmak zor ama kapıya bakın :) Harika bir dolap tüm duvar kaplama dolaplar gömme buzdolabı ve harika bir masa keşke diğer açılardan da çekilmiş bir fotoğrafı olsaydı.

Tam bir değişim balkon kapısı bile değişmiş hem genişletilmiş hem de daha havalı olmuş. Yerler ışıklandırma ve tezgah muhteşem Mutfak öncesi sonrası için harika bir örnek.

Tamam ahşap severiz ama dozunda tamamen ahşap doğramalar ile kaplanan mutfakta göz nasıl yorulmasın. Mutfak öncesi sonrası değişim için ibret alınası bir örnek

Ahşap mutfağa bakarken böyle daralıyorsunuz sonra değişimi görünce derin bir oh çekiyorsunuz

Çok kısıtlı bir bütçe ile bir ev alıp bu mutfakla ne yaparım diye düşünler için beyin kıvrımlarını harekete geçirecek bir değişim.Bu mutfakta yıllarını geçiren hanımlara aşağıdakinin yüz bin katı nasip olsun. Değişim nasıl olmuş?

Ne diyelim küçük bütçe ile muhteşem dönüşüm

Diyeceksiniz ki mutfak nerde? Burası mutfakmış tabi ki dökülen bir ev gerisi kim bilir ne halde ama konumuz mutfak

Bunu da seversin  Hayallerdeki mutfak

Bakın aynı mutfak daha doğrusu mutfak haline getirilmiş kadın dokunuşu usta işçilik ile harika olmuş. Bu mutfak da beni rahatsız eden tek detay televizyon..

Eski bir mutfak ki ben mutfakta ahşap dolapları hiç sevmiyorum. Bence alanları daraltıp ışığı kesiyor. Bu değişimle hem yeni ışık kaynakları eklenmiş hem de beyaz mutfak dolapları ile canlılık gelmiş.

Şu tek kişilik sandalye tezgahı biraz tuhaf, ama hoş.

Küçücük bir mutfak

Koyu renkler seçilmese daha hoş olacakmış ama yeşilden iyidir..

Neyse küçük mutfağı da toplaması kolay olur deyip teselli edelim

Tüm fotoğraflar..
https://twitter.com/mimarioncesonra dan alınmıştır. Teşekkürler.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim