Mutfak dolapları ne renk olmalı? Gri mutfak dolabı örnekleri

Annekaz
27 Kasım 2018
Yorum Yok

Mutfak dolapları bir ev için en önemli detaylardan. Temiz ve şık mutfak dolabı modeli nasıl olmalı? Mutaf dolabı modelleri seçerken nelere dikkat edilmeli. Mutfak dolaplarında ferah temiz bir görünüm için hangi renkler seçilmeli? Mutfak modelleri tasarımları ve mutfak dolabı modelleri için size vereceğim ip uçları ve detaylarla daha akıllıca seçim yapıp uzun süre kullanabilirsiniz.

Mutfak dolapları ne renk olmalı?

Mutfak dolapları sadece eşyaları saklamak için değil mutfağın bütününü oluşturan dekorasyon için de çok önemlidir. Mutfak dolabı seçerken ilk dikkat edilecek konu temiz bir görünüm için ferah ve açık renklerdir.  Temiz bir görünüm için ferah renkler seçilmeli genelde beyaz ya da beyazın tonları mat parlak fildişi kırık beyaz krem gibi renkler seçilse de aydınlık bir gri de mutfağa çok klas bir hava katıyor. Size bugün ki  mutfak dolabı önerim hep grilerden yana olacak. Son yıllarda  sevilerek kullanılan açık ve koyu gri renk kombinleri ile mutfaklar hem çok daha ferah hem de klasiğin dışında bir şıklıkla buluşuyor.

Koyu gri renkler büyük parçalardan ziyade aksesuarlarda tercih edilirken açık gri tonları büyük dolaplar masa ve sandalyelerde tercih edilebiliyor. Grinin güzelliği ise renk uyumu ile ortaya çıkıyor. Griye hemen her rengi yakıştırabilirsiniz mutfak dolaplarını gri seçtiyseniz sarı, pembe, koyu gri, siyah ve yeşil tınları da harika bir uyum yakalıyor.

Çeşitli dekorasyon sitelerinden sizler için gri renklerde hazırlanmış mutfak dolapları ve tasarımları seçtim. Bu mutfaklar genelde yabancı evlerde kullanılsa da size ilham vereceğini düşünüyorum. Kadınların en çok bulunmayı sevdiği oda mutfak için işte birbirinden güzel tasarım mutfaklar fikirler..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim