Cam aksesuarlara sim

Annekaz
22 Mayıs 2014
Yorum Yok

 

Bu cam süslerin adını bilmiyorum :S cam çakıllar diyorum ben ama doğru değilmiş sanıyorum neyse çok ucuz ve her yerde satılıyor karesi elipsi hemen her şekli ve rengi var ama böyle bir dekoratif bir sim çalısmasını yapmak için size şeffaf  ve damla şeklinde olan camlar lazım.

Harika bir çalışma özellikle dolaplarda magnet olarak çok şık durur yada aksesuar olarak şıkır şıkır dekorlara renk katabilir.. Nasıl yapıldığı burada  anlatılmış ama bende özetleyim.  Cam aksesuarların düz yüzeyine yapıştırıcı sürüyorsunuz burada ağaç tutkalı kullanılmış ama camları sime daldırmıyorsunuz yapıştırıcılı yüzeye tutkalı sürüp simi üzerine serpiyorsunuz gerekirse bir tuzluğa simi koyup üzerine o şekilde dökün 1 gün kurutun ve ertesi gün aynı işlemi bir daha yapın.

Ertesi gün artık mıknatıs mı yapıştırırsınız  iğne mi takarsınız yoksa arkasına şık bir bez parçası mı yapıştırırsınız artık orası size kalmış.. ama bu simli cam görüntüsü çok hoş..

Bunu da seversin  Mantar panolar..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim