Dekoratif ağaç top nasıl yapılır?

Annekaz
7 Eylül 2012
Yorum Yok

Denizden gelenler, özellikle dalgalı fırtınalı gecelerden sonra sabahları plajları dolduran deniz kabukları, dallar, deniz camı ve taşlar dekoratif aksesuar meraklıları için hazine değerinde. Ben de deniz temalı dekoratif aksesuarları çok seviyorum fakat Ankara’nın ortasında hele tatile çıkmadığınız zaman bu malzemeleri bulmak  almak epey zor. Mesela yukarıdaki dal parçalarından  sıcak silikon kullanılarak  yapılmış top oldukça hoş ve yapımı gerçekten çok kolay ki duvarda asılı olan çerçeveler içindeki deniz camlarına da dikkati çekmek isterim :)

Oturma odasına, salonuna deniz havası estirmek isteyenler için hem çıktıkları tatili hatırlatacak hoş bir hatıra hem de güzel bir dekoratif aksesuar yapmak isteyenler için süper bir örnek.  Burada  nasıl yapıldığı anlatılıyor ayrıca blogda deniz ürünleri ile yapılmış pek çok akseuar da var..

Bunu da seversin  Gri koltuk takımları - oturma odası dekorasyonu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim