Çamaşır suyu ile tişört süsleme

Annekaz
30 Temmuz 2012
Yorum Yok

Tişörtlerine farklı bir hava katmak isteyenler için tişört dönüşümleri çok önemli birbirinin aynısı tişörtlerle sokakta dolaşmak istemeyenler için de tabi..  Çamaşır suyu ile tişört süsleme çok ilginç bir teknik gerçi tişörtün uzun ömrü için pek de iyi değil ama yine de ilginç birbirinin eşi olmayan sonuçlar ortaya çıkıyor.

Daha önce çamaşır suyu ile tişörtün üzerine nasıl yazı yazılır ile ilgili bir kaynak vermiştim bu sefer biraz daha çılgın ve şekilli tişörtler var karşımızda.

Tişörtlere  stickerlar yapıştırılıp çamaşır suyu sulandırılarak  sprey şişesiyle sıkılıyor, ya da dalgalı bir görünüm için tişört ıslatılıp sıkılıp kırıştırılıyor ve sprey çamaşır suyu ile ıslatılıp kuruyana kadar bekletiliyor. Tabi bu işlmeleri yapabilmek için tişörtünüzün pamuklu olması gerektiğini söylememe bile gerek yok sanıyorum :)

Kaynak

Bunu da seversin  Sweatshirt'den çanta yapımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim