Avon Ankara’ya geliyor..

Annekaz
2 Haziran 2014
3 Yorum

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, 24 Mayıs tarihinde İstanbul’da güzelliğini keşfetmek isteyen 4 bin kadınla buluştu.

Türk kadınları tarafından en çok bilinen ve tanınan kozmetik markası AVON, 24 Mayıs’ta İstanbul Meydan Alışveriş Merkezi’nde kadınlarla buluştu. Gerçekleştirilen etkinliğe katılan tüm kadınlar AVON’un güzelliğe açılan keyifli dünyasını keşfetti.

AVON ile güzelliğini yeniden keşfetmek isteyen kadınlar, profesyonel makyaj uzmanları ve AVON Temsilcileriyle,  hem gün boyu güzellik için keyifli bir makyaj deneyimi yaşadı hem de sürpriz hediyelerin sahibi oldu. AVON ile güzelliğin keşfine çıkan kadınlar, makyajda renk tercihinden doğru parfüm seçimine dek AVON’un uzman Temsilcileriyle bir araya gelerek kendilerine en uygun AVON ürünlerini tanıma olanağı yakaladılar.

Meydan Avm 1

AVON ile Güzelliğini Keşfet turu; Konya Kule Site, Bursa Kent Meydan ve Antalya Markantalya’dan sonra, 31 Mayıs’ta İzmir Çiğli Kipa ile Adana Optimum’da, 1 Haziran’da İzmir Balçova Kipa ve Adana Optimum’da, 7 Haziran’da Ankara Cepa ve İçerenköy Carrefour’da, 8 Haziran’da Samsun Piazza ve İstanbul Bayrampaşa Forum’da, 14 Haziran’da Ankara Kent Park ve Gaziantep Sankopark ile devam edecek. 15 Haziran’da Ankara Optimum ile son bulacak.

Bunu da seversin  Fotoğraflı 100 rimel deneyimi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. seda karapoyraz dedi ki:

    3 gün Ankarada olması güzel :)Kentparktakine gidebilirim :)

  2. ayşegül dedi ki:

    Ankara’daki bir buluşmaya birlikte gidelim mi ? :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim