Çatlak topuklara mayonez

Annekaz
18 Şubat 2014
Yorum Yok

Yaz başında yazılması gereken bir yazı aslında çatlak topuklara mayonez yazısı, çatlak topuklar kadınların püsküllü belası ayaklar. Ayaklar eller kadınların en çabuk yaşlanan uzuvları, çatlayan ayaklara vazelin çok bilinen bir tedavi bir de rusların mayonez tedavisi var. Çatlayan ayaklara mayonez maskesi çok kolay  ayaklarınızı bir süre suda bekletin kurulayın ve bol mayonez sürün, bir poşet geçirin ve çorap giyin.Bir battaniye ile örterek yarım saat bekletin, ayakları 30 dakika boyunca sıcak tutmak lazım.. daha sonra sıcak sabunlu su ile yıkayın ve bu mayonez maskesini haftada bir kere uygulayın :)

ayakYaz başında yazılması gereken bir yazı aslında çatlak topuklara mayonez yazısı, çatlak topuklar kadınların püsküllü belası ayaklar. Ayaklar eller kadınların en çabuk yaşlanan uzuvları, çatlayan ayaklara vazelin çok bilinen bir tedavi bir de rusların mayonez tedavisi var. Çatlayan ayaklara mayonez maskesi çok kolay  ayaklarınızı bir süre suda bekletin kurulayın ve bol mayonez sürün, bir poşet geçirin ve çorap giyin.

Bir battaniye ile örterek yarım saat bekletin, ayakları 30 dakika boyunca sıcak tutmak lazım.. daha sonra sıcak sabunlu su ile yıkayın ve bu mayonez maskesini haftada bir kere uygulayın :)

 

Bunu da seversin  Çikolatalı makyaj..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim