Çocuğunuzun resmi oyuncak olsun

Annekaz
6 Ağustos 2014
Yorum Yok

Çocuklar için kalem sihirli değnek gibi kalem kağıdın üzerinde ya da duvarda iz bıraktıkça onlar için mucizeler gerçek oluyor. Şimdi o çizdikleri mucizeler birer oyuncak olup onlara arkadaş oluyor. Oyuncakdusle.com çocukların resimlerini gerçek oyuncaklara dönüştüren bir site. Çocuğunuzun çizdiği resmi Oyuncakdusle’ye gönderiyorsunuz onlar da boyu 50 cm kadar olan harika oyuncaklara dönüştürüyor. Ben yeğenimin Aslı’nın yarışmada alıp birinci olduğu resmi gönderdim hoş bir hatıra olarak kalsın dedim Aslı’nın mutluluk konulu resmi gerçekten mutluluk olup kucağını doldurdu.Bu eşsiz bir hediye ve muhteşem bir hatıra, sadece oyuncak olarak değil ilerde kızınız oğlunuz evden ayrılıp giderken bile üzerinde tonlarca anı saklayacak bir detay..

oyuncak-bebek1

Elbisesi saçları çiçekleri ve kelebeği ile en küçük ayrıntı atlanmamış özenli dikiş ve kaliteli malzemesi ile harika elbisesi çıkıp giydirilebiliyor arkasında minik düğmeleri var ayrıca kırmızı ayakkabıları da çıkıyor ve çook sevimli.

aslı-bebeği

Aslı ileride doğuştan yetenekli bir sanatçı diye anılacak, bu bebek de kanıtı :) Siz de böyle bir oyuncak hatıra ya da çocuğunuzun yeteneğinin kanıtını saklamak isterseniz el yapımı oyuncaklar da usta olan Oyuncak Düşle sitesinden çocuğunuzun cizdiği resimleri gönderip sipariş verebilirsiniz, ya da hediye olarak hazırlatıp harika  bir sürpriz yapabilirsiniz..  Ayrıca sitelerinde özel tasarım oyuncaklardan ,bez bebeklere kadar pek çok özel oyuncak çeşidi bulunuyor.

Bunu da seversin  Çocuğunuzu kaç yaşına kadar emzirirsiniz?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim