Çocuğunuz kendi oyuncak bebeğini yapsın

Annekaz
27 Ekim 2011
1 Yorum

Çocuklar için karmaşık ve fazlasıyla teknolojik hayatta basit ama çok eğlenceli bir oyuncak üstelik anneler içinde çocukları kazık kadar olup sakalları çıktığı zaman ‘bunu minicik ellerinle yapmıştın ah yavrum ne çabuk büyüdün’ dedirtecek bir hatıra. Burada hazır alınıp puf boyalarla yapılsa bile evde çok basitçe yapılıp keçeli kalemlerle de gayet güzel olabilecek bir çalışma. Cinsiyetsiz basit bez bebekleri çocuklar kendileri istedikleri gibi boyuyorlar kimi çok süslü karışık bir bebek yapmış bazı çocuklar da tek gözlü bir canavar. Çocuklar için kendilerini ifade etmenin ve el becerilerini geliştirmenin başka  bir yolu. Bez bebekler için kalıpları buradan ve buradan indirebilirsiniz.Ayrıca böyle bir bez bebek küçük bir kutu keçeli ya da simli kalem ( kızlar simli kalemlere bayılıyor) harika bir doğum günü hediyesi olabilir.

Not: Keçeli kalemle böyle karışık renkler için boyanan yerler damla damla suyla ıslatılmalı..

Bunu da seversin  Mini plastiklerden mini oyuncaklar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Fatma Olten dedi ki:

    Merhabalar, kizim ve arkadaslari bez bebek tasarlamak istiyorlar. Biz bez bebek kalibi satin almak istiyoruz. Onlar da sac, giysi dikip, yuz vs. cizip boyayacaklar.
    Siz bez bebek kalibi satiyor musunuz? Nereden edinebilirim? Cok tesekkurler.
    Bu arada bebeklerinizi cok begendik.
    Sevgilerimizle, Fatma & Elif Olten

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim