Çocuk odasına çocuklu saat

Annekaz
10 Aralık 2009
Yorum Yok
Bunun gibi piyasada ucuza satılan sade saat modeli bol miktarda var. Bunları kişiselleştirmek çok kolay  arkasına renkli kağıtlar uygulayp yeni bir fon yaratabilirsiniz, çerçevesini değiştirebilirsiniz simli taşlı çiçekli yapabilirsiniz  ya da saat mekanizmasını istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz hatta bir kabağı bile saate çevirebilirsiniz. :)
Kulağa eğlenceli ve kolay geliyor yukarıdaki daha eğlenceli bir çocuk odası çalışması. Bahsettiğim saatlerden birisini alıyor ve buradaki adımları uyguluyorsunuz. Fotoğrafı çekip kendiniz yazdırabilirsiniz isterseniz dijital baskı yapan fotoğrafçılarda tanesi 25 – 30 krş gibi fiyatlara bastırabilirsiniz. Tabi evdeki bir fotoğrafı da değerlendirmek mümkün size kalmış..saniye koluna da bir kedi köpek hamster tarzı bir hayvan da yapıştırabilirsiniz..
Bunu da seversin  Nar nasıl yenir?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim