İnstagram stories (snapchat) özelliği geldi

Annekaz
2 Ağustos 2016
Yorum Yok

Snapchat son zamanların yükselen sosyal paylaşım özelliğiydi di diyorum çünkü instagram bu yükselişi önleyecek gibi görünüyor. Marc Zuckerberg Snapchat’i almak için bir kaç kere teklif sunmuştu Snapchat’in sahibi satmayacağını söylemişti ama belki ileride satmadığına pişman olacak çünkü Marc Zuckerberg’in isteği ile instagram içine snapchat benzeri uygulama eklendi.

İnstagram zaten fotoğraf paylaşım alanı, özene bezene çekilen fotoğrafların mekanı ama snapchat  daha salaş olduğu gibi bir alan tabi bir de muhteşem filtreleri var instagram da yakın zamanda bu filtrelerden ekleyecektir.

İNSTAGRAM STORİES NASIL KULLANILIR?

Öncelikle instagramı güncelleyin, hemen olmasa bile bir iki saat içerisinde snapchat özelliği aktif olacaktır. İnstagram ana sayfanızda köşede artı + işareti göreceksiniz buna tıkladığınızda anlık olarak paylaşmak istediğiniz fotoğrafı çekip hikayenizde yayınlayabilirsiniz.

Yakın zamanda yeni özelliklerle beraber sık sık güncellenecek olan uygulama bence tıpki vine da olduğu gibi snapchati de sallayacaktır. Beni instagrama annekazblog yazarak bulabilirsiniz..

instagram snapchat

Bunu da seversin  Snapchat harita özelliği ve gizlilik!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim